Sexy zajíčci a sexy Andrea Pomeje: To byl křest časopisu Playboy

Křest Playboy magazínu
Křest Playboy magazínu
TV Prima

reklama

V pondělí večer se v centru Prahy konal jeden pořádně sexy večírek. Neměl ale nic společného s Vánoci. Křtil se luxusní magazín Playboy. A jeho playmate se pro měsíce leden a únor stala Andrea Pomeje.

Vše probíhalo v krásných prostorech kasina, nechyběly luxusní drinky a atmosféru toho pravého Playboy samozřejmě dotvářely sexy zajíčci. Dámy pečlivě prošly castingem, než si mohly nasadit typická body s bambulí místo ocásku a ušatou čelenku. A bylo se opravdu na co koukat. 

Kráskou večera byla ale hlavní hvězda časopisu Andrea Pomeje, kterou na křest doprovodil její partner. Svalnatý klempíř Petr Plaček. Ten ji ani na chvíli nespustil z očí a nebylo se čemu divit, Andrea šla z jedné náruče do druhé. Sama pak přiznala, že nabídku pečlivě zvažovala a odsouhlasila ji až po třetím obědě s šéfredaktorem Vladem Olexou. „Řekla jsem si, že je to obrovská čest, být na titulce takového luxusního časopisu, který je navíc legendou po celém světě. A fotky jsou decentní, přesně, jak jsme si stanovili,“ řekla Andrea.

Andrea Pomeje
Autor: TV Prima Andrea Pomeje

Zároveň to pro mě bylo velice náročné. „Já to odsouhlasila v době, kdy jsem podávala žádost o rozvod. Ale ještě jsem nevěděla, že se Jirkovi vrátila rakovina a opět musí podstupovat ozařování. Proto dělat jako, že se bavím a nemám starosti, usmívat se, mi prostě nešlo úplně přirozeně. Teď bych tu nabídku nepřijala, přišlo by mi to nevhodné,“ přiznala tmavovláska. Také doplnila, že její momentální partner je jí obrovskou oporou a není to pro něho lehké. „Přišel do vztahu a kolem mne je zrovna takováto smršť, je to pro něho něco nového, ale je mi oporou,“ doplnila. 

Na focení Andrea vystřídala asi třicet druhů oblečení a použilo se nakonec třináct fotek, které si budete moc prohlédnout už teď. Protože časopis právě vychází. Kromě sexy DJky v něm ale najdete i herečku z Modrého kódu Evu Burešovou nebo slavného zpěváka Janka Ledeckého, jestli nahého, to se nechte překvapit. Párty se zúčastnil místo táty jeho syn Jonáš Ledecký v doprovodu sympatické přítelkyně. Celou akci moderovala naše Andy Košťálová a nebyla jediným zástupce Primy. Jedním z kmotrů kromě fotografa Martina Šebesty a šéfredaktora Vlada Olexy byl i moderátor Petr Vojnar. A brzy se můžete těšit na reportáž z akce.

reklama

reklama