Simona Krainová: Copak to učí třináctiletou vítězku? Exkluzivně nám to pověděla

Vypadá to na pěkně divokou noční jízdu. Ale zdání klame. Nikde ani kapička alkoholu, jen smysl pro humor a ochota udělat si ze sebe legraci. To si ředitelka soutěže Czechoslovak Top Model Simona Krainová na historicky první vítězce Kateřině Kozlové (13) hodně cení.
Simona Krainová a teprve třináctiletá vítězka Kateřina Kozlová
Simona Krainová a teprve třináctiletá vítězka Kateřina Kozlová
isifa.com

reklama

Kateřina přijela do Prahy nafotit svou první fotostory. "Samozřejmě s maminkou, která byla celou dobu ve studiu," upřesnila nám v rozhovoru Simona Krainová, zkušená topmodelka a ředitelka soutěže. "Neděláme s dívkami vůbec nic, u čeho by rodiče nebyli. Vzkázala bych kritikům, navážejcím se do nízkého věku dívek, že je nikam neposíláme, k ničemu nenutíme. Dál studují, vedou normální životy teenagerek a věnují se svým koníčkům, ke kterým jim v jejich volném čase přidáme nějaké zkušenosti, které se jim do budoucna mohou v branži hodit. I Kateřina má minimálně dva roky času, než se kamkoliv vydá na zkušenou. To ale neznamená, že už nemůže mít nějaké krásné fotky a vědět, o co v branži jde, čeho se vyvarovat a na co si dát pozor."

Simona Krainová s nadhledem dodává, že tato fotka vznikla jen jako legrace na úplný závěr focení. "Jsem ráda, že je v Katce jiskra, že to není žádná unylá panenka. Je krásná, zábavná a má velkou šanci prorazit. Nebudeme ale s ničím pospíchat. To se nevyplácí. Taková úžasná dívka musí dozrát, dopéct se... Jako třeba cukroví, když už jsou ty Vánoce. A pak je ze všech nejlepší," usmívá se dvojnásobná maminka.

jad

 

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Modelka Simona Krainová oblékla šaty, v kterých vystupovala Marilyn Monroe. Jak jí sedly?

Krainová v šatech Marilyn Monroe: Které to víc seklo?

Video VIP zprávy: Výstavu památek ze starého Egypta dnes podpoří i modelka Simona Krainová

Simona Krainová má ráda egyptská tajemství

Video TOP STAR magazín: Simona Krainová o pojištění svého těla

Krainová by zaplatila Jennifer Lopez, aby si mohla plácnout

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!