Simona Krainová si užívá dovolenou na Bali!

Modelka Simona Krainová (45) si užívá teplého počasí na indonéském ostrově Bali. Na tuto exotickou destinaci vyrazila s manželem Karlem Vágnerem ml. (43) a dovolenou si bez svých synů Maxe (8) a Bruna (6) vychutnávají plnými doušky.
Simona Krainová
Simona Krainová
facebook.com/Simona-Krainová-official

reklama

V pátek se svým manželem a přáteli vyrazila Simona do exotické destinace. Bali je čím dál oblíbenějším místem, kam utéct před zimním počasím. Na Bali je momentálně i zpěvačka Dara Rolins a moderátor Leoš Mareš s manželkou Monikou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova),

 

„Jsem letní typ no, takže se vidíme později moje milovaná Praho,“ vzkázala česká topmodelka svým fanouškům na sociální síti. A právě na sociálních sítích čelí příležitostná herečka největší kritice. „Proč blokujete lidi?? Ne vždy budete mít pozitivní komentář, se s tím smiřte krasotinko umělá,“ napsala jedna uživatelka na Instagramu. Krainová se k tomu vyjádřila rázně. „Protože můžu a tebe taky zablokuju krasotinko přírodní.“

Práce na účesu právě začínají

Simona Krainová: Divoženka, nebo hvězda? Sklidila obdiv i kritiku

„Blokuju jen lidi, co na mém profilu sedí jako parazit z důvodu ne psát objektivní kritiku ale urážky. Pokud považujete za normální někomu, koho vůbec neznáte psát do komentáře umělá krasotinko tak jste asi z jiného kraje,“ dodává patronka modelingové soutěže Czechoslovak TopModel.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova),

 

A jak se zdá, Simona si z toho hlavu nedělá. Na své sociální sítě zveřejňuje neustále několik fotek ze své vysněné destinace s přáteli a manželem a vypadá šťastná! Podívejte se na reportáž, kterou jsme pro vás vyrobili těsně předtím, než Krainová odletěla na Bali.

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!