Simona Stašová má poprvé v životě psa, vzala si ho z útulku

Dobrých skutků není nikdy dost, a v případě psů čekající na domov v útulku to platí dvojnásob. Fenka Pepča měla štěstí, že si ji vybrala rovnou "paní herečka", herečka Simona Stašová. Teď bez ní nedá ani ránu.
Simona Stašová si vzala psa z útulku
Simona Stašová si vzala psa z útulku

reklama

"Bez psa se to u nás nikdy neobešlo, měli jsme dynastii Tondů, teď Žofek, nebyli jsme nikdy rodina bez pejska, ale já osobně jsem psa neměla, tohle je můj první pejsek," říká Simona Stašová. 

Herečka toužila po psím mazlíčkovi asi rok. Vlastně jí na to navedli její dva synové, kteří už odrostli a dávno nestojí o máminu přehnanou péči nebo mazlení. 

"Jednou jsem se takhle dívala na pořad o pejscích, a tam paní, která nabízela pejsky. Mimo jiné vyprávěla, že jsou v útulku i psi, kteří se rádi vozí v autě, a já jsem si říkala: ´To je nápad, to bude moje plemeno´," dodala. 

Chvíli ještě trvalo, než se v mělnickém útulku objevila Lola. Aniž by ji herečka předem viděla, už si pro ni jela. Jen se jí k ní víc hodilo jméno Pepča, a tak ji přejmenovala. 

"Nesmí se mnou spát v postýlce, i když chce, ale ráno už zaškrábe, když chce čůrat a je báječná, akorát má svoji hlavu a neposlouchá, když nechce něco udělat," směje se Simona Stašová. 

Pepča doprovází herečku do divadla, na zájezdy i na různé kulturní akce. Nechyběla ani na open air koncertu „Přijďte si s námi zahrát“.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!