Skandál na červeném koberci: Hnědá babizna si nevzala žádné prádlo!

Šílenější dáreček si Howard Stern nepředstavoval ani v nejhorším snu. Patricia Krentcil, známá jako Tan Mum, se objevila na jeho šedesátinách. Zjevně pod vlivem alkoholu se ani neudržela na nohou a všem názorně předvedla, že je opálená úplně všude.
Tan Mum předvádí, že je opálená úplně všude
Tan Mum předvádí, že je opálená úplně všude
isifa.com

reklama

Bizardní hvězda reality show, vlastním jménem Patricia Krentcil, se asi rozhodla, že negativní reklama taky reklama. A vzala to pěkně zostra. Naostro. Tan Mum, jak jí média přezdívají, vypadá jako ježibaba ve svých pouhých čtyřiačtyřiceti letech. Trpí totiž tanorexií - chorobnou závislostí na opalování. Pro ilustraci snímeček ze sociálních sítí...

Závislost na opalování je jaksi patrná na první pohled Foto: isifa.com

Závislost na opalování je jaksi patrná na první pohled, Foto: isifa.com

 

Tanorexie jí dovedla až do vězení. Loni v dubnu byla stíhaná za to, že vodila do solaria pravidelně svou tehdy teprve pětiletou dceru Annu každý den! Tan Mum má dětí celkem pět a živí je svou pofidérní slávou v médiích - na různé večírky se dává najímat. Tentokrát ale vyrazila na vlastní pěst a dostala se docela daleko.

Na párty Howarda Sterna, která se konala v Hammerstein Ballroom v New York byla pozvaná smetánka včetně třeba modelky Heidi Klum nebo herečky Whoopi Goldberg. Tan Mum na sebe ale v jednu chvíli strhla veškerou pozornost.

Mohlo by vás zajímat:

Rihanna a Shakira - Obrázek 2

Rihanna a Shakira před sebou nemají vůbec žádné zábrany

Tak večer a vezmi si ty kalhotky, co jsi měla včera

Vezmi si ty kalhotky, co jsi měla včera. Kolega při schůzce jen zíral. VIDEO

Co dělají muži, když ženy nakupují? Brzy jim dojdou síly

Co dělají muži, když ženy shoppují? Budete koukat :-) 19 fotek

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!