Skvělá figura i smysl pro humor. Slavná herečka během show parodovala samu sebe

Julia Robertsová, jedna z nejkrásnějších dam světa, se zúčastnila show kontroverzního komika Jamese Cordena „The Late Late Show with James Corden“. Nejenže nestárnoucí herečka předvedla stále skvělou figuru, ale ještě si spolu s moderátorem připomněla nejznámější filmové momenty za celou dobu své kariéry.
Julia Roberts
Julia Roberts

reklama

Oscarová herečka se stala obětí zábavní show komika Jamese Cordena. Spolu s ním předvedla 26 úryvků ze snímků Juliiny filmové kariéry. Na videu se objevily známé trháky „Notting Hill“, „Úsměv Mony Lisy“, „Pretty Woman“, „Nevěsta na útěku“ a další. V úseku z filmu „Dannyho parťáci“ se Corden v paruce a dvěma panenkami na hrudi rozhodl zahrát si na megalomanského George Clooneyho. Ani Julia takový zvrat událostí nečekala a nezadržela otázku, co to komik dělá.

„Já jsem George Clooney. Mám kafe, tequillu a pár takových…“ nechal se moderátor slyšet a ukázal na dvě panenky. „Tour de Julia“ skončila scénou z filmu „Svatba mého nejlepšího přítele“ a oba aktéři si zazpívali závěrečnou píseň „I Say A Little Prayer“. 

Letos je to dvacet let od počátku Juliiny kariéry. Poprvé se herečka objevila ve snímku „Požární akademie“ a 17. listopadu tohoto roku se uskuteční premiéra filmu jejího zatím posledního filmu „Wonder“, ve kterém Robertsová dostala jednu z hlavních rolí. Snímek vypráví příběh chlapce Augusta, který se svým zevnějškem liší od svých vrstevníků. Nikdy nechodil do školy a v pohodlí domova ho učila jeho matka (Julia Robertsová). Od páté třídy ale Auggie do školy nastoupit musí, tam ho však nikdo nechápe a není schopen přijmout jeho osobnost.

 

 

 

Autor: Pavlína Švarcová

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!