Slavná Instagramerka Kim Kardashian pózuje s týranými slony!

Pro mnohé slavné osobnosti je nejdůležitější mít krásnou fotku na sociální sítě pro své fanoušky. Nezajímají se, zda zvířata žijí v harmonii nebo jsou týrána. Na to teď doplatila i slavná mediální osobnost Kim Kardashian.
Kim Kardashian
Kim Kardashian
instagram.com/kimkardashian

reklama

Osmatřicetiletá hvězda navštívila se svým manželem Kanye Westem (41) sloní park na Bali. Kardashian hned začala pózovat před slonem, objímat ho za chobot a nezapomněla ani na slavný duckface, který je na sociálních sítích velmi populární.

Kim Kardashian
Autor: instagram.com/kimkardashian Kim Kardashian

Kim má na svém Instagramu přes 137 miliónů stoupenců, takže může ovlivnit desítky lidí. Svou návštěvou v tomto parku, kde údajně slony týrají, mohla nalákat další turisty a vydělat tak „chovatelům“ pěkný balík peněz.

Kim Kardashian

Úlet nebo nový módní trend?! Kim Kardashian vynesla na udílení cen opravdu bizarní šaty!

„Příště si lépe prozkoumejte, kam jdete, než zveřejníte falešnou přírodní rezervaci, kde slony mučí a nechávají je dát na porážku,“ napsala jedna uživatelka pod fotografii.

Ohledně týrání slonů se vyjádřil i šéf agentury Geoff Manchester. Jeho zpráva byla určena především obyvatelům Nového Zélandu, ta však nemusí platit jen pro ně.

Ilustrační fotografie
Autor: twitter.com/LaurenGerman Ilustrační fotografie

„Malým slonům zastřelí rodiče. Mláďata jsou následně odebrána a mučena do té doby, než se zcela podvolí člověku. Zahrnuje to spoustu bití i hladovění. Stanou se z nich submisivní bytosti, které už není problém vycvičit, ale pořád se s nimi zachází barbarsky,“ uvedl Manchester.

Ilustrační fotografie
Autor: twitter.com/MoveTheWorld Ilustrační fotografie

Tento park se netají tím, že na slony používá tzv. bullhooks. Jedná se o ostré zařízení, které umožňuje chovatelům ukázat jejich nadvládu a kdykoliv slon protestuje, bodnou ho do citlivých oblastí – kolem očí, za ušima, na vrcholu hlavy nebo třeba na chobotu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!