Slavná miminka slavných rodičů roku 2013

Letošní rok byl velmi plodný, a to nejen ve světě, ale i u nás. Na svět přišlo nejedno miminko, které má ve vínku slávu svých rodičů a na kočárek míří objektivy paparrazi. My jsme pro vás připravili přehlídku Nejslavnějších maminek roku 2013.
Oficielní fotografie hrdých rodičů Kate Middleton a prince Wiliama
Oficielní fotografie hrdých rodičů Kate Middleton a prince Wiliama
facebook

reklama

ZE SVĚTA SLAVNÝCH
Ze světových osobností porodila např. zpěvačka Shakira (22.1. – syn Milan), Kim Kardashian (15.6. - dcera North West), zpěvačka Fergie (29.8. – syn Axl Jack Duhamel) nebo herečka Jennifer Love Hewitt (26.11. – dcera Autumn James). To herečka Penelope Cruz (22.7. – dcera Luna Encinas Cruz) byla trošku se svým porodem ve stínu ještě většímu mediálnímu bláznovství. Šlo o oznámení o přírůstku do královské rodiny. Když vévodkyně Catherine a princ Wiliam poprvé ukázali veřejnosti svého prvorozeného syna jménem George, okamžitě zaplnily přední strany světových novin a časopisů.

Kim Kardashian s dcerou
Autor: facebook Kim Kardashian s dcerou

NEROZLUČNÉ KAMARÁDKY
I v českých vodách se to miminky jen hemžilo. Porodila např. herečka Táňa Wilhelmová, pro kterou to byl třetí potomek. Se svým o sedm let mladším partnerem, zpěvákem Vojtou Dykem mají syna Aloise (12.5.). Stejný počet dětí si letos nadělila i její kamarádka, herečka Aňa Geislerová. Po Brunovi a Stelle přišel na svět druhý syn jménem Max (28.6.).

Aňa Geislerová se se svým třetím dítkem pochlubila na sociální síti
Autor: facebook Aňa Geislerová se se svým třetím dítkem pochlubila na sociální síti

SLAVNÉ ČESKÉ RODIČKY
Maminkou se stala i topmodelka Eva Herzigová (21.4. – syn Edward), oštěpařka Barbora Špotáková (24.5. – syn Janek). V neposlední řadě připomeňme zasloužilou matku, šéfku soutěže krásy Česká Miss Michaelu Maláčovou, která se ve svých dvaačtyřiceti letech stala počtvrté maminkou. 1.7. se jí narodila holčička, které s manželem, miliardářem Zdeňkem Bakalou, dali jméno Adele. O rozšíření slavného rodu se postarala i zpěvačka Marta Jandová (7.8. - dcera Maruška) nebo bohatá dědička Ivanka Trumpová (14.10. – syn oseph Frederick).

Šťastná maminka Marta Jandová s dcerou Maruškou
Autor: Jiří Janoušek Šťastná maminka Marta Jandová s dcerou Maruškou

TIP REDAKCE NA ZAHRANIČNÍ POROD CHLOUBY ČESKÉ ZOO
Moja, první gorila narozená v Česku, 16.4. porodila ve španělské zoo své první mládě. Na svém facebookovém profilu o tom informoval ředitel pražské zoologické zahrady Miroslav Bobek s tím, že samice i mládě jsou v pořádku. Moja byla miláčkem pražské zoo, v roce 2011 odcestovala do Španělska za vhodným partnerem.

-juf-


Kim Kardashian porodila holčičku

Kim Kardashian porodila měsíc před termínem

Penelope Cruz a její manžel Javier Bardem

Babyboom: Penélope Cruz porodila ve stejný den jako Kate!

Video VIP zprávy: Aňa Geislerová si není jistá, jestli je dobrá matka...

Aňa Geislerová neví: Je dobrá máma?

Vojta Dyk si teď svého syna Aloise moc neužije

Vojta Dyk: Chtěl jít na mateřskou, teď pořád pracuje

Marta Jandová si ráda hraje

Zpěvačka Marta Jandová už má miminko! Porodila u partnera v práci


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!