Slavné krásky s dětmi – Šly se klouzat

Co v zimním období podnikají známé osobnosti se svými dětmi? Monika Marešová (39), Ivana Jirešová (36), Jana Bernášková (32) nebo Romana Jákl Vítová (36) nejraději berou své děti na brusle.
Jana Bernášková s dcerou
Jana Bernášková s dcerou
europark.cz

reklama

Moderátorka Monika Marešová sice na bruslích stála před více jak dvaceti lety, dodala si ale odvahu a koupila sobě i svým synům nové brusle. „Kuba dostal brusle k vysvědčení, přestože nedostal žádné známky. Chodí totiž do anglické školy, a tam dostává reporty, na kterých nejsou známky, ale podrobné hodnocení výsledků dítěte. Vede si celkem dobře," vysvětlila Monika.

Se svou dcerou Justýnou, která chodí do první třídy, si přišla zabruslit i herečka Jana Bernášková. „I když letošní zima není zrovna skvělá, vychutnáváme si ji plnými doušky. S dcerou obě bruslíme a to často právě tady, výhoda je, že na ledě uprostřed nákupního centra nepromrzne. Jde o skvělý nápad, který naprosto schvaluji,“ přiznala Bernášková.

Zimní sporty se pěstují i v rodině Ivany Jirešové. "My hodně lyžujeme. A protože bydlíme kousek odtud, tak když nemá Sofie žádný kroužek, jedeme rovnou ze školy bruslit sem do Europarku. Když je sníh, bobujeme doma v Kolodějích."

Na ledové ploše jsme po delší době potkali i moderátorku Romanu Jákl Vítovou, která je po dvou dětech čím dál krásnější. Na akci přišla se svými dcerami Sofinkou a Elinkou a bratrem Petrem.

Celou akci, kde mohly děti soutěžit a vyřádit se na ledové ploše, moderovala půvabná modelka Inna Puhajková. „Poprvé moderuji na bruslích a musím říct, že je to docela sranda,“ přiznala Inna.

 

-juf-

Spousta celebrit už má plastiku. Na Moniku Marešovou (vlevo) se provalila vlastně náhodou, díky Leošovi Marešovi

Marešová a Janků už mají taky plastiku! A co ostatní??? (TOP STAR video)

Ivana vypadá stále jako holčička

Ivana Jirešová: Recept jak být jako proutek

 

reklama

reklama