Slavné matky alkoholičky na křižovatce života

Fakt, že mají peníze a tím pádem si alkohol mohou dopřávat, všechno jen ztěžuje. Jejich vlastní děti se pak musí dívat na děsisé scény s nalitými matkami v hlavní roli. A občas ten příběh hodně špatně skončí.
Náhrobek Whitney Houston
Náhrobek Whitney Houston
isifa.com

reklama

Herečka Brigitte Nielson (50) - Čím méně rolí, tím víc pití

Na Brigitte jsou léta pití dost znát
Autor: isifa.com Na Brigitte jsou léta pití dost znát

Bývalá manželka Sylvestra Stalloneho si vydobyla slávu v 80.letech, kdy do filmového světa vplula jako velká voda. Nabídky na role postupem času ubývaly, a tak si krásná Brigitte udržovala alespoň hollywoodský životní styl a uchylovala se čím dál více k pití alkoholu. Nielsen, která se dříve živila i modelingem, nakonec propadla alkoholu a ze závislosti se několikrát po sobě léčila, bohužel neúspěšně. S bojem proti alkoholu ji nepomáhá ani fakt, že má čtyři děti.

Zpěvačka Christina Aguilera (32) - Tloustnutí a odvykání

Christina je střídavě v lepší a horší formě
Autor: isifa.com Christina je střídavě v lepší a horší formě

Americká popová zpěvačka si občas ráda zpestří svůj život skleničkou dobrého pití. Bohužel se často neumí udržet a s alkoholem to náležitě přepískne. Nebojí se ani sednout za volant, což se jí mnohdy nevyplatilo. Naposledy její opilecké eskapády skončily za mřížemi, kde si pobyla několik hodin, než vystřízlivěla. Nositelka mnoha hudebních cen Grammy, si však uvědomuje, že musí být vzornou matkou svému pětiletému synovi, proto se snaží od alkoholu držet dál.

Eva Holubová (54) - Vítězné bojovnice

Bojovnice Eva Holubová
Autor: isifa.com Bojovnice Eva Holubová

Oblíbená česká herečka se ráda a často posilnila alkoholem, aby jí ustoupily silné deprese. Bohužel po čase nad pitím ztratila kontrolu a začala mu hojně propadat. Díky podpoře blízkých přátel a především svých dvou dětí, se Eva odhodlala podstoupit protialkoholní léčbu a za pomoci odborníků byla úspěšná. Jak sama přiznala v jednom televizním pořadu, depresivními stavy se potýká dodnes, ale alkoholem pro ni jednou pro vždy skončil.

Iveta Bartošová (47) - Na cestě do pekel

Iveta ještě v době, kdy doufala, že o syna nepřijde
Autor: isifa.com Iveta ještě v době, kdy doufala, že o syna nepřijde

Nejslavnější alkoholičkou matkou se v posledních letech stala princezna českého popu, Iveta Bartošová. Nevyřešené vztahy, tlak, tvrdá pravidla showbyznysu, a pochybnosti, to vše Iveta řešila především alkoholem a prášky. Prodělala i několik protialkoholních léčení, ale neúspěšně. Celý její zničený život neohrožuje na zdraví jen ji, ale v prvé řadě jejího jediného syna Artura, který velmi těžce nese, co se děje s jeho matkou.

Whitney Houston (+48) - Varování pro všechny

Whitney Houston dopadla špatně
Autor: isifa.com Whitney Houston dopadla špatně

Geniální zpěvačka, která se jen tak znovu nenarodí. Nic jí v životě nechybělo, měla dceru, rozjetou kariéru, peníze a lásku svých fanoušků. Na scestí ji dostal manžel Bobby Brown. Nejprve se uchýlila k užívání drog, které později kvůli silným psychickým problémům zapíjela velkým množstvím alkoholu. Bohužel těmto svým závislostem nakonec podlehla. S její smrtí se dodnes svět showbusinessu nevyrovnal.

-juf-

TIP PRIMA-STYLE.cz: Téma matek alkoholiček dnes na Primě v cyklu Křižovatky života od 20:15 hod.

Vše o Křižovatkách života najdete ZDE

Mohlo by vás zajímat:

Soňa se brání matce

Jak se ubránit matce alkoholičce? Sledujte Křižovatky života

Vztahy s maminkou Britney jsou konečně v pořádku

Válka o dítě. Které mámy celebrity znají opletačky se sociálkou?reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!