Slavní, kteří se stali otcem po padesátce

Eddie Murphy a Paige Butcher
Eddie Murphy a Paige Butcher
instagram

reklama

Letošní léto je ve znamení babyboomů. Po Adrianě Sklenaříkové, která porodila v šestačtyřiceti letech své první dítě, je v očekávání i Eddie Murphy. Ten se svou sexy blonďatou přítelkyní Paige Butcher čeká už desáté dítě. Nejstarší sestřičce je osmaadvacet let. Takže Brie, kterou má Eddie s Nicole Mitchell Murphy bude moc zastupovat maminku, věk na to má.

 

Chekin out this new Instagram

Příspěvek sdílený Eddie Murphy (@eddiemurphyofficial),

Slavnému komikovi je sedmapadesát, ale není žádnou výjimkou, že slavní hollywoodští krasavci jsou staršími tatínky. Pojďme si připomenout, kdo všechno rozšířil svůj klan po šedesátce.

 

#georgeclooney #georgeclooneyofficiel

Příspěvek sdílený George Clooney (@georgeclooney.officiel),

Zapřisáhlý starý mládenec George Clooney (57) překvapil všechny, když se oženil s právničkou Amal. Oscarový herec přivítal své dvojčata  Ellu and Alexendera měsíc po svých šestapadesátinách. 

Ikonický zpěvák Elton John (71) se svým manžele Davidem Furnishem přivítali syna Zacharyho, když Eltonovi bylo třiašedesát. Druhého syna Josepha pak před pěti lety.

Pan Božský ze “Sexu ve městě“ se stal otcem ve třiapadesáti letech. Manželka Tara Lynn Wilson porodila syna Oriona. Charismatický Chris Noth přiznal, že předtím nebyl rozhodně na otcovství připraven.

 

“Be so good they can’t ignore you.” - Steve Martin

Příspěvek sdílený AMAW Atlanta (@amawatlanta),

Komik Steve Martin se stal otcem dcery v třiašedesáti letech. Je to snad jediná celebrita, která doteď tají jméno svého dítěte.

Zpěvák Bryan Adams vychovává svou dceru Mirabellu od jednapadesáti let. Dva roky na to pak přibyla dcera Lula.

 

#HughGrant #HughGrantPics #HughGrantPhotos

Příspěvek sdílený Hugh Gra@hugh.grant.official),

Ve stejných letech se stal otcem i charismatický Hugh Grant (57). Lamač ženských srdcí si pořídil dceru Tabithu, syny Felixe a Johna.

Robert De Niro (75) slavné muže uzavírá. S manželkou Grace Hightower má už šesté dítě. Dcera Helen se mu narodila v roce 2011. Vtipné je, že nejstarší dceři je šestačtyřicet let.

reklama

reklama