Slavný tatér vám udělá kérku zadarmo. V čem je ale háček?

Scott Campbell
Scott Campbell
instagram

reklama

Když se rozhodneme, že si necháme udělat tetování, pečlivě zvažujeme, jaký motiv na našem těle skončí. Američan Scott Campbell je jedním z nejlepších tatérů na světě. Tetoval hvězdy jako například Marca Jacobse, Courtney Love, Penelope Cruz nebo Orlanda Blooma. Proto mít jeho umělecké dílo na svém těle, je přáním mnoha vyznavačů tohoto trendu. Se svou instalací „Whole Glory“ cestuje po světě a zájemce o tetování tetuje zadarmo. Má to ale jeden háček!

Fanoušci, kteří za ním často dojíždějí z daleka, jsou zařazeni do výběru. Ti, kteří jsou pak vybráni, jdou rovnou na věc, ale s tatérem nepřijdou do styku. Plně se svěří do rukou Campella a neovlivní, jaká kérka jim na ruce přistane. Jakto?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last day to get called for that #wholeglory @scampbell333 at @theotherartfair #greenpoint.

Příspěvek sdílený Krystyna Printup  (@theprintuplist),

Vybraný zájemce o tetování a tatér jsou odděleni stěnou s otvorem na prostrčení ruky. Žádná komunikace mezi nimi neprobíhá, Scott má na uších sluchátka. Nechávají se tedy tetovat naslepo! „Nikdy nemáte absolutní svobodu v tom, co tvoříte. Vaše plátno mluví a má názor, což je skvělé, protože někdy vás to opravdu inspiruje. Na stranu druhou to ale může být i překážka. Když zato nevíte, pro koho tetování malujete, výsledek je vždy čistší. Naplno se ponoříte do práce, aniž byste se obávali, co si o tom lidé budou myslet,“ tvrdí umělec.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12 OCT: Would you let someone give you a free mystery tattoo? An art project at a gallery in London has seen hundreds of people queue for the chance to put their arm through a mysterious black hole to get a surprise inking from renowned tattooist Scott Campbell for free. The New York based artist’s client list includes some of the world’s biggest stars and his creations usually cost upward of a thousand dollars. The BBC went to meet him and some of those offering up their arms for an artistic surprise. More here: bbc.in/tattoosurprise Still image: Getty Images #tattoo #tattoos #wholeglory #scottcampbell #london #art #bodyart #ink #bbcshorts #bbcnews @bbcnews

Příspěvek sdílený BBC News (@bbcnews),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#20161009#scottcampbell#wholeglory 

Příspěvek sdílený Hanny ∞ (@hanny5757),

Scott tento projekt udělal ze zvědavosti. „Neměl jsem žádná očekávání. Na začátku jsem netušil, jestli se někdo objeví. Nakonej jsem byl překvapen, když jsem zjistil, že polovina lidí, které jsem na tomto projektu tetoval, nemá tetování, " prozradil Campbell.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!