Slezáček, Gavriely a spol. chodili po střepech na žhavém uhlí. Proč, proboha?

Občas se člověk diví, co jsou některé známé tváře českého šoubyznysu schopné udělat, aby o nich bylo slyšet a aby byli vidět. Někdy se však zatají dech, protože se před jejich nevšední aktivitou dá jen obdivně smeknout.
Nebál se ani Bořek Slezáček
Nebál se ani Bořek Slezáček
Jiří Janoušek

reklama

Moderátorka a modelka Martina Gavriely (35), její přítel hudebník Marcus Benois Tran (28) či moderátor Bořek Slezáček (46) se rozhodli očistit tělo i ducha a prošli se po žhavých uhlících a ostrých střepech. „Byl to velký zážitek. Moc mě to nepálilo. V tu chvíli, kdy jdeš po žhavém uhlí, opravdu nic necítíš,“ prozradila Martina, která se prý uhlíků vůbec nebála.

„Strach jsem měla ze střepů, protože jsem loni šlápla na dno flašky a museli mi tu nohu šít. Dodnes mě ta rána bolí. Nakonec jsem ale strach překonala a prošla jsem se i po střepech.“ Gavriely šla společně se svým snoubencem.

„Mě osobně je hrozně fajn. Mám v sobě hrozně zvláštní pocit. Vnitřní klid a pozitivní energii. Ta příprava, aby si člověk dodal odvahu a opravdu přešel žhavé uhlí či rozsypané střepy, tak trvá neuvěřitelných  šest hodin. Já osobně moc na tyto věci nejsem, ale jsem z toho vedle. Přesvědčilo mě, že člověk dokáže vše, co si vezme do hlavy. Jen prostě musí chtít.“

-juf-

Martina Gavriely se proslavila jako moderátorka reality show Hotel Paradise na Prima love

Vánoce u Martiny Gavriely: svátky tráví u lednice

Martina Gavriely to má zajímavě zařízené

Neuvěříte: Moderátorka Gavriely krmí svoji kočku klokanem

Martina Gavriely má prostě ráda exotiku

Martina Gavriely dceru převléká za gejšu. Co tím sleduje?


reklama

reklama