Slova, ze kterých mrazí: Poslední vzkaz Ivety Bartošová pro Rychtáře?

Ještě týž den, kdy zpěvačka Iveta Bartošová (+48) spáchala sebevraždu, se na YouTube objevila ukázka jedné z posledních písní, kterou bývalá popová princezna nazpívala. A slova, která v ní zpívá, doslova nahánějí husí kůži.
Matt Pardus (vpravo) pro Ivetu nejen složil skladbu, ale také ji doprovázel coby tanečník
Matt Pardus (vpravo) pro Ivetu nejen složil skladbu, ale také ji doprovázel coby tanečník
archiv

reklama

„A co teď dál? No nebudu lhát, už jsem unavená,“ zpívá Iveta Bartošová a pokračuje: „A stejně stane se, co má se stát a jak to má být... A já se už můžu jen smát a smát. Víš, tohle nepochopíš, dokud nebudeš sám sebou stejně tak jako já... A to jsem ti taky chtěla říct...“ Není divu, že většinu těch, kteří si ukázku písně Já jsem já poslechli, napadlo jediné – jde o poslední vzkaz pro Rychtáře, kterého drtivá většina fanoušků podezřívá, že Ivetu dohnal k sebevraždě.

Matt Pardus Foto: archiv

Matt Pardus. Foto: archiv

 

Až den před Ivetiným pohřbem byla na serveru zveřejněna píseň celá. Jde o duet s tanečníkem, choreografem a zpěvákem Mattem Pardusem (24), vlastním jménem Matějem Kubcem, který je autorem textu. „Na společné skladbě jsme s Ivetou začali pracovat už v roce 2011, ale dodělávala se ještě letos na začátku května,“ prozradil nám Matt Pardus. „Poslední roky byla s Ivet, nebo spíš s lidmi kolem ní, těžká komunikace a v podstatě se to nikam nehýbalo. Když Iveta zemřela, přišlo mi fajn vydat tuto skladbu jako vzpomínku na naši spolupráci,“ vysvětlil důvod, proč skladba spatřila světlo světa až nyní.

S textem, který Matt Pardus napsal, se prý Iveta ztotožnila. „Měla to být její osobní výpověď a vzkaz všem těm, kteří ji pronásledovali, parazitovali na ní a nedali jí klid,“ prozradil zpěvák. „Text byl ale napsán ještě v době, kdy s panem Rychtářem nežila.“ Že ovšem právě na Rychtáře dokonale sedí, není třeba dodávat.

-fš-

Píseň si můžete poslechnout zde: 

Matt Pardus Já jsem já ft. Iveta Bartošová (Audio)

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Matt Pardus - Já jsem já ft. Iveta Bartošová (Audio)

Mohlo by vás zajímat:

Zdeněk Macura před rokem a dnes - Zdeněk se dozvídá o smrti Ivety Bartošové

Zdeněk Macura: V ohrožení života? Proč pro něj jela záchranka?

Video VIP zprávy: Josef Rychtář předvádí další mediální exhibici, v níž účinkuje ochranka a černé deštníky - pro změnu se začal skrývat

Rychtář otočil: Nejdřív exhiboval před médii, teď se před nimi schováváreklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!