Slovenský Justin Bieber šokuje: V klipu Martina Haricha masturbuje mladá dívka!

Zpěvák Martin Harich (18) ví moc dobře, jak na sebe upozornit. Zatímco před časem to bylo vztahem se zpěvačkou Celeste Buckingham (19), nyní je to díky novému klipu, který je kontroverzní víc, než by fanoušci čekali.
Martin Harich... Klip k písničce...
Martin Harich... Klip k písničce...
youtube.com

reklama

Hlavní postavou videoklipu k písni Keby náhodou je obyčejná dívka toužící po lásce. Všichni ji ale ignorují, a tak začne měnit svůj vzhled i chování k horšímu, aby na sebe upoutala pozornost. V jednom záběru je dokonce vidět, jak po hádce s matkou začne ve svém pokoji masturbovat. „Chtěli jsme ukázat reálné scény,“ svěřil se Harich. A přestože tvrdí, že ví, co na obrazovku patří, a co ne, uvědomuje si, že klip může řadu diváků pohoršit.

Videoklip, ve kterém jsou navíc vidět rovněž prvky násilí a promiskuitní sex zatím v žadné televizi stopku nedostal. Vzhledem k tomu, že Harichovo fanoušci jsou většinou nezletilí teenageři, musí s tím zpěvák ale počítat. A navíc, Martine, co na to asi řekne tvoje láska Celeste?

-fš-

Videoklip můžete vidět zde:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

harich

Mohlo by vás zajímat:

Justin Bieber sexy tanec GIF

Justin Bieber ulovil jednu z nejkrásnějších žen světa! Bude dělat tatínka jejím dvou dětem?

video Divácké zprávy: Jako Justin Bieber - nebo ne? :o)

Jako Justin Bieber – nebo ne? :) (Divácké video)

Justin Bieber opět nezklamal...

Floutek Bieber v Cannes... Svlečený do půl těla a s rukou mezi nohama!

reklama

reklama