Slovenský youtuber (22) se rozvádí s manželkou (75) měsíc po svatbě

Je to teprve měsíc, co se slavný slovenský youtuber oženil s Lorraine Nash (75). Očividně se nejednalo o lásku na celý život.
David Dobrik
David Dobrik
twitter.com/CelebSlammer

reklama

Slovenský youtuber David Dobrik (22) se proslavil díky svým videím na celém světě. Nedávno se oženil s Lorraine Nash, se kterou se seznámil přes kamaráda Jasona Nashe. Shoda příjmení není náhodná, jedná se o jeho matku.

David Dobrik
Autor: twitter.com/accessonline David Dobrik

Byl to právě Jason, kdo řekl, že nikdy nenajde pravou lásku. Slovenský youtuber to vzal vážně a rozhodl se mu ukázat, že se mýlí. Odcestoval do domu jeho matky a požádal ji o ruku.

Po děsivé nehodě je Týnuš konečně zpátky doma

FOTO: Nečekaná zpráva od popálené Týnuš! Youtuberka je ZPÁTKY v Česku. Její první slova po návratu vás dojmou

„Tímto sňatkem jsem se stal nevlastním otcem mého nejlepšího kamaráda. Jsem tak vděčný za tuto příležitost. Budu se o tebe starat jako o vlastního. A teď běž vynést koš, smrdí tady v našem obýváku,“ napsal pod svatební fotografii Dobrik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený DAVID DOBRIK (@daviddobrik),

Není žádným překvapením, že láska nevydržela. „Se zlomeným srdcem oznamuji, že jsme se s Lorraine rozhodli, že náš romantický vztah ukončíme. Přeji jí jenom to nejlepší. Možná jsme to trochu uspěchali, ale to se stává, když se dva mladí lidé zamilují. Snažili jsme se, aby to fungovalo. Někdy tomu druhému ale nestačíte, ať děláte cokoli. Zůstaneme přáteli,“ napsal na sociální sítě.

Pravděpodobně se jednalo o žert. Deník E!News potvrdil, že svatba se opravdu uskutečnila a manželé nyní vyřizují rozvodové papíry. Jak se zdá, tento youtuber nezná hranice. Otázkou zůstává, co vyvede příště.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!