Smutný začátek roku: Loučení s králem kutilů Přemkem Podlahou

Zpráva o odchodu Přemka Podlahy do kutilského nebe přišla přesně na Štědrý den roku 2014, rozloučení bylo naplánováno na druhý den nového roku 2015 od 13:00 ve Strašnickém krematoriu.
Rakev byla obklopena několika věnci
Rakev byla obklopena několika věnci
Jiří Janoušek

reklama

S Přemkem Podlahou, který zemřel v 76 letech po dlouhé těžké nemoci, se do Strašnic přijela rozloučit rodina, přátelé a kolegové. Jako první dorazil Tomáš Töpfer s manželkou, zpěvák Petr Rezek nebo Alexandr Hemala, který od léta uvádí Receptář prima nápadů.

U rakve leželo několik smutečních věnců – od manželky Kateřiny se vzkazem „S láskou, s úctou, s pokorou“, od přátel Miloše a Mirka. Smuteční hosté přinesli většinou květiny bílých a červených barev – Tomáš Töpfer zvolil kytici růží z těchto dvou barev, herečka a dabérka Martina Hudečková s partnerem Jurajem Herzem bílé růže a chryzantémy.

Obřad probíhal za zavřenými dveřmi za znění duchovních písní. Vdova po Přemku Podlahovi se se svým chotěm rozloučila pouze prostřednictvím natočeného videa, ve kterém také děkovala přítomným hostům za jejich účast. Jeho smrt jí totiž natolik zdrtila, že v průběhu celého obřadu plakala.

Smuteční řeč pronesl Petr Rychlý, Václav Hybš nebo Marie Tomsová. Vdova i s rodinou po skončení obřadu odešla zadním vchodem.

Mohlo by vás zajímat:

Psi ovšem "usměrňovala" paní Kateřina

Smutná zpráva pro všechny kutily: Přemek Podlaha zemřel

Přemek Podlaha

Smutná zpráva pro všechny kutily: Přemek Podlaha bojuje s těžkou nemocí

Přemek Podlaha

Moderátor Receptáře Přemek Podlaha je v nemocnici


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!