Snímky ze svatby Brada Pitta a Angeliny Jolie!

Dobře, budeme upřímní, tohle nejsou snímky ze sobotní svatby, ale fotografie pořízené z filmu Pan a Paní Smithovi. Tento film byl pro pár klíčový, protože se při natáčení v roce 2005 seznámili. V sobotu udělal Pitt z Jolie počestnou ženu. Gratulujeme!
Pár jen zářil štěstím
Pár jen zářil štěstím
Mirror and Mr.and Mrs. Smith

reklama

A ano, v té době se celý svět domníval, že Brad Pitt je šťastně ženatý s Jennifer Aniston. S herečkou, která údajně stále velice těžce nese to, že ji Brad Pitt opustil pro Angelinu.  

Pár dnes společně vychovává šest dětí (mimo jiné i syna Maddoxe, kterého Angelina adoptovala ještě se svým bývalým manželem Billy Bob Thorntonem). Angelina prý se sňatkem otálela, ale Brad Pitt na svatbě trval. A právě ta se uskutečnila v sobotu v Chateau Miraval. Přesně tam se pár loni také zasnoubil. V roce 2010 se mluvilo o partnerské krizi.  V té době se mluvilo o Angelině jako o oběti anorexie a Pitt v jednom z rozhovorů pro americká média zmínil, že bude vždy milovat Jennifer, která v té době byla singl. Krize byla evidentně zažehnána, pár adoptoval další děti na usmířenou a nyní ještě pár vztah zpečetil sňatkem. Novomanželé opět zvažují adopci dalšího potomka.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Brad Pitt a Angelina Jolie konečně svoji

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Dospělí jsou občas horší než děti

Jane Pesch

Tahle babička utratila přes půl mega za plastiky, aby se zalíbila mladým zajíčkům

Paris Hilton

Paris a Nicky Hilton truchlí. Jejich bratr je v nemocnici na jednotce intenzivní péče

reklama

reklama