Šok! Angelina Jolie přišla o prsa!

Jedna z nejvíc sexy hereček Hollywoodu Angelina Jolie (37) oznámila, že si nechala odstranit obě prsa. Bála se dědičné rakoviny. Ale svůj sexappeal neztratí. Nahradila je silikony!
Angelina Jolie si nechala odstranit prsa
Angelina Jolie si nechala odstranit prsa
isifa.com

reklama

K radikálnímu kroku se herečka rozhodla po vyšetření, které ukázalo, že jí z 87 % hrozí onemocnění rakovinou prsu a z 50 % rakovina vaječníků. Může za to genová mutace BRCA1, kterou zdědila po své matce Marcheline Bertrand. Ta zemřela na rakovinu vaječníků v 56 letech.

„Když mi došlo, jak je ta hrozba reálná, chtěla jsem minimalizovat riziko, jak jen to jde. Rozhodla jsem se proto pro dvojnásobnou masektomii. Začala jsem s odstraněním prsou, protože riziko onemocnění je tu vyšší. Pak budu uvažovat i o vaječnících,“ přiznala herečka v rozhovoru pro New York Times.

V rozhodnutí Angelinu podpořil její partner Brad Pitt. Na první zákrok šla 16. února, finální plastiku prsou pak podstoupila 20. dubna. Podle lékařů byl zákrok úspěšný a hrozbu onemocnění jím snížili na 5%.

„Zveřejnila jsem tuto skutečnost, abych podpořila další ženy s rizikem rakoviny. Rozhodnout se pro masektomii není vůbec jednoduché, ale jsem ráda, že jsem to udělala,“ říká Angelina Jolie. „Teď můžu svým dětem s klidem říct, že jsem udělala vše pro to, aby se nemusely bát o můj život.“

-kon-

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!