ŠOK! Justin Bieber randí s o 31 let starší Demi Moore! (Apríl)

Všechny fanynky Justina Biebera hluboce zasáhla zpráva, že jejich miláček začal chodit se starou "rachejtlí" Demi Moore. Ta má sice zálibu v mladších mužích, ale věkový rozdíl jednatřicet let, který je dělí s Justinem, je přece jen už trochu moc! Jak se nejdivnější pár showbyznysu dal dohromady?
Demi Moore je známá tím, že ji přitahují mladíčci...ale Justin?!
Demi Moore je známá tím, že ji přitahují mladíčci...ale Justin?!

reklama

Demi Moore (52) byla osm let vdaná za o patnáct let mladšího Ashtona Kutchera (37). Z nevydařeného manželství se ale evidentně nepoučila a dál si brousí zuby na mladší muže. Do spárů jí tak padl teprve jednadvacetiletý Justin Bieber, který by klidně mohl být její syn!

"Prostě se to stalo. Srdci neporučíš a s Justinem máme hodně společného," krátce okomentovala šokující zprávu herečka. Více se ke skandálnímu vztahu odmítla vyjadřovat.

Podle dostupných zdrojů se zpěvák s herečkou dali dohromady na privátní party. Celou dobu flirtovali a nakonec i společně odjeli domů. Tam nejspíš Demi Justinovi předvedla, v čem je opravdu dobrá.

"Může to být dobrý marketingový tah, ale pravděpodobnější vysvětlení je, že divoký a problémový Justin se rozhodl zklidnit a na čas se usadit. Demi mu velice ráda poskytne útočiště, ale otázkou je, jak dlouho jim to vydrží," vyjádřil se jeden ze zpěvákových přátel.

moorejustin1 Foto:

moorejustin2 Foto:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!