Šok! Noid přestal komunikovat s milenkou

Zpěvák Václav Noid Bárta si zahraje v novém muzikálu The Addams Family v Divadle Karlín svou první nemluvenou roli sluhy Lurche. Zpěvák se chce do role němého obra vžít co nejvíc, takže si naplánoval, že bude držet celé léto bobříka mlčení.
Noid bude držet bobříka mlčení
Noid bude držet bobříka mlčení
facebook

reklama

Lidé v jeho okolí včetně jeho přítelkyně modelky Gábiny Dvořákové z toho budou určitě nadšení.

„Před létem všem řeknu, že v rámci přípravy na roli přestávám mluvit, a že na někoho promluvím třeba až zase v listopadu. Myslím, že hlavně moje holka z toho bude mít moc velkou radost,“ smál se Noid, který se na zkoušky muzikálu The Addams Family vyloženě těší.

„Mám naprosto geniální roli. A vezmu si z ní příklad i do soukromí, protože já hrozně kecám. Takhle se naučím mlčet a budu se jen tak plížit po podiu. Lurche mi určitě všichni herci závidí, protože se nemusím učit žádné texty. Ale víte, proč jsem tuhle roli dostal zrovna já? Myslím, že jsem se na ní hodil hlavně svým protaženým koňským obličejem,“myslí si zpěvák.

„Jen se budu muset hodně líčit. A budu muset holt chodit hodně na večírky, aby mi pak nemusely maskérky domalovávat kruhy pod očima,“ zamyslel se Noid.

„Bude to skvělej muzikál a hlavně je super, že se zase sejdu s Luckou na jednom jevišti,“ zamrkal zpěvák na tiskové konferenci na Lucii Bílou, která si zahraje v muzikálu Addams Family sexy mamá Morticiu.

 -dd-

Video VIP zprávy: Máme se na co těšit - brzo tu bude muzikál Addams Family!

To je ale horor: Addams Family po česku!

Mohlo by vás zajímat

Zpěvačka Lucie Bílá bude hrát Morticcii Adamsovou

Radost Lucie Bílé: MAMINKA JE ZPÁTKY!

Video VIP zprávy: Pomůžete Karlu Voříškovi získat další zlaté zrcátko?

Hlasujte pro Voříška!

reklama

reklama