ŠOK: Petra Paroubková krvácela do mozku

Bez jakéhokoliv předchozího zranění utrpěla manželka bývalého premiéra Jiřího Paroubka Petra Paroubková krvácení do mozku po "malé morkové příhodě" a musela být hospitalizována. Zprávu přinesly novinky.cz s tím, že bližší informace k aktuálnímu stavu pacientky nejsou k dispozici.
Petra Paroubková
Petra Paroubková
profimedia.cz

reklama

Jiří Paroubek se však údajně vyjádřil v tom smyslu, že by se jeho paní mohla po dvou až třech dnech hospitalizace vrátit domů.

Mozkové příhody stále častěji postihují mladší ročníky, vědci kromě stresu a dalších civilizačních zátěží podezírají také některé druhy antikoncepce. Petře Paroubkové je teprve 41 let! Pro zajímavost: Zhruba kolem čtyřicítky začaly trápit mírné mrtvičky například filmovou herečku Sharon Stone, která jich prodělala několik a po každé atace se vždy stáhne na dlouhé týdny do ústraní.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR - Paroubek končí
Petr Novotný na akci

Mrtvice řádí mezi slavnými: Petr Novotný, Sharon Stone… A kdo další?

reklama

reklama