Šok pro rodinu: Zvrat v dědictví Paula Walkera

Spekulace kolem dědictví po Paulovi Walkerovi, který se loni v listopadu zabil v autě, končí. Pětadvacet milionů dolarů z pozůstalosti, tedy úplně všechno, zdědí jeho patnáctiletá dcera Meadow. Poručnictví získala její matka Rebecca Sotaros.
Paul Walker s dcerou Meadow (vpravo) loni v Montrealu
Paul Walker s dcerou Meadow (vpravo) loni v Montrealu
isifa.com

reklama

A právě to si rodina podle dostupných informací nepřála. Rebecca jim pěkně leží v žaludku a rodina chtěla zabránit tomu, aby mohla nakládat s penězi. Vykonavatelem závěti byl stanoven hercův otec Paul.

Patnáctiletá Meadow Rain vyrůstala po rozchodu rodičů u matky, ale krátce před osudnou událostí se přestěhovala k otci, který si podle přátel plánoval strávit s ní co nejvíce času. "Věnoval se jí celé dětství, kdykoliv to bylo možné," řekl jeden z jeho přátel tisku. "Měl velkou radost, že budou víc spolu."

Meadow je jedinou dědičkou majetku Paula Walkera a je jen na ní, jestli se rozdělí se zbytkem rodiny nebo s Paulovou snoubenkou.

Paul Walker ve filmu Taková normální holka

Dědictví Paula Walkera: Koho chce rodina odstavit?

Závěrečná zpráva hovoří o kombinaci několika faktorů

Paul Walker: Pitevní zpráva + trailer k poslednímu dokončenému filmu Hours

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

A Tribute to Paul Walker

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!