Šokující obálka časopisu: Modelka s popáleninami. Jak vypadala předtím?

Ani popáleniny na více než 60 % těla nezabránily bývalé modelce Turii Pitt, aby se dostala na přední stranu časopisu The Australian Women Weekly.
Popálená Turia Pitt se dostala na titulní stranu nejprodávanějšího australského časopisu.
Popálená Turia Pitt se dostala na titulní stranu nejprodávanějšího australského časopisu.
instagram

reklama

A to díky pozvání do poroty, která vyhlašovala tzv „ženu budoucnosti“. Turia totiž utrpěla v roce 2011 popáleniny na více než polovině těla, včetně obličeje. A to ve chvíli, kdy se účastnila ultramaratonu v Austrálii. Lesní požár ji uvěznil a Turia neměla téměř šanci na přežití.

Štěstí ale bylo na straně Turie, zahlédl ji totiž pilot vrtulníku Paul Cripps, který požár hasil a upozornil záchranáře. Přestože popáleniny pokrývaly více jak polovinu těla, Turia se nevzdala. Absolvovala desítky operací a nyní je inspirací pro všechny. Navzdory svým zraněním, kdy v důsledku popálenin přišla o prsty na rukou, ujela na kole v rámci závodu 2800 km z národního parku Uluru do Sydney, účastnila se také 20kilometrového závodu v plavání a ušla túru na Velké čínské zdi.

V době rekonvalescence pro ni ale byl největší oporou její přítel, který ji neopustil ani přes to, že již nikdy nebude vypadat tak, jako před nehodou.

Mohlo by vás zajímat:

Ta sedla, co?!

Ta sedla...Po líbání přišlo na řadu dobrovolné fackování!

Co všechno se stalo v prvním díle?!

Sexy Svatby v Benátkách: Líbačka na seně, Verešová v podvazcích i mazlení ve spacáku

Co by vám nemělo uniknout z minulého týdne...

Sexy selfies minulého týdne! Bikini, prdelky, prsa, ale i svaly – vše, na co si jen vzpomenete!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!