ŠOKUJÍCÍ zpověď: Co se dělo na večírcích Playboye? Pamela Anderson se přiznala k...

Jeden z nejznámějších sexy symbolů světa, vnadná kráska z Pobřežní hlídky, Pamela Anderson, která se neváhá fotit úplně nahá, zavzpomínala na časy, kdy byla hvězdou večírků v legendárním Playboy Mansion v Los Angeles.
Pamela dokáže pařit!
Pamela dokáže pařit!
instagram

reklama

Potvrdila, že taková party u Playboye je výrazně sexuálním zážitkem. „Všechno bylo sexy a divoké, přitom to nikoho neponižovalo. Muži byli elegantní a vy jste zoufale chtěly, aby si ti nejcharismatičtější muži všimli právě vás. Holky byly všude, chichotaly se a smály se,“ zavzpomínala Pamela na zlaté časy v rozhovoru pro časopis FHM.

O divokých orgiích, jaké se během večírků odehrávaly, ale přeci jen slavná svůdnice mluvit nechtěla. Jako by se snad styděla, zůstala jen u náznaků, ale i tak si dokážeme udělat představu o divokosti Pameliných nocí. „Sex byl úžasný, všechno bylo intenzivní,“ prozradila Pamela a pokračovala: „Lidé mě prosili o detaily, ale nejsem člověk, co rád vykládá o svých sexuálních zážitcích. Řeknu vám to takhle: Nikdy jsem nespala s někým, koho bych vášnivě nemilovala,“ přiznala se Pamela, úplná světice! Jenže pak dodala: „Jenže se dokážu zamilovat snadno…“ Takže víme, že pařit v domě Playboye muselo stát za to.

Carolyn Anderson

Chce vypadat jako Pamela Anderson, má to ale háček...

Miley, tohle je už moc!

FOTO 18+ Miley ukázala nahou kačenku! Fotky BEZ CENZURY nafotila dobrovolně

reklama

reklama