ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA: Cristiano Ronaldo požádal přítelkyni Georginu Rodriguez o ruku!

Jeden z nejslavnějších fotbalistů světa je již dva roky zadaný. A nyní pravděpodobně požádal Ronaldo svou přítelkyni o ruku! Alespoň to tak tvrdí nejprodávanější portugalské noviny Correio da Manha.
Christiano Ronaldo a Georgina Rodriguez
Christiano Ronaldo a Georgina Rodriguez
Twitter/hellomagUS

reklama

Pár se poprvé setkal v červnu 2016. V té době Georgina pracovala v Madridu v luxusním obchodě  Gucci. Ronaldo si do italského butiku šel koupit nějaké letní oblečení, když v tom spatřil lásku svého života. Noviny Correio da Manha tvrdí, že španělská kráska přijala žádost o ruku a začala se pokoukávat po svatebních šatech. Ronaldo má s Georginou půlroční holčičku jménem Alana Martina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Georgina Rodríguez (@georginagio),

Pár byl vyfotografován v Londýně na romantické večeři v Zela restauraci. Georgina sdílela na svém Instagramu tuto fotku s popisem, že včerejší večeře byla skvělá. Jak je vidět na fotce, Christiano drží až nápadně její prsteníček, kde se nachází zásnubní prsten! 

Christiano Ronaldo na tenisu v Londýně

NOVÉ FOTKY: Christiano Ronaldo byl s rodinou na tenisu

Podle portugalských novin Correio da Manha ji Ronaldo právě na této večeři požádal o ruku a dal ji zásnubní prsten. Georgina řekla ano a podle zdroje si již vyzoušela svatební šaty. Georgina, jako jedna z mála, podpořila hráče Juventusu v souvislosti s tvrzením, že znásilnil americkou ženu v Las Vegas v roce 2009 a  pomáhá mu vychovávat jeho další tři děti.

Christiano Ronaldo a Georgina Rodríguez si řekli své ano
Autor: Twitter/FootballLive_14 Christiano Ronaldo a Georgina Rodríguez si řekli své ano

Ronaldo má syna, který se narodil v roce 2010. Matku nikdy nepoznal. Žena odnosila Ronaldovi dítě za 312 milionů korun a na oplátku se musela vzdát všech práv na dítě a svou identitu před veřejností tajit. To samé se opakovalo i u dvojčat, která se narodila před rokem. O všechny se Geiorgina stará jako o vlastní. Přejeme, ať láska páru co nejdéle vydrží!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!