Sophie Turner si nesměla během natáčení Game Of Thrones mýt vlasy! Svěřila se, kdy má vyjít závěrečná řada!

Britská herečka Sophie Turner, kterou téměř každý zná díky její roli Sansy Stark v Game Of Thrones, se svěřila, že měla zakázáno si během natáčení mýt vlasy. „Bylo to strašně nechutné,“ přiznává.
Sophie Turner / Sansa Stark
Sophie Turner / Sansa Stark
twitter.com/FilmyPass

reklama

Herečka je dnes známá svou blonďatou hřívou, kterou razantně zkrátila. Dříve ale měla dlouhé zrzavé vlasy, které si nesměla několik týdnů mýt. Tato informace vyplula na povrch poté, co dala Turner rozhovor časopisu InStyle, kde se zmínila, že natáčení pro ni nebylo úplně to pravé ořechové.

Sophie Turner / Sansa Stark
Autor: twitter.com/ImagineSummer Sophie Turner / Sansa Stark

„Od páté sezóny mi zakazovali si umýt vlasy. Bylo to opravdu odporné. Vlasy jsem měla strašně mastné,“ svěřila se seriálová hvězda. Také přiznala, že mastnota byla tak obrovská, že dokonce umělé sněhové vločky jí nešly z vlasů vyčesat.

Sophie Turner vyrostla v absolutní sexbombu

GALERIE: 12 nejvíc sexy fotek Sansy Stark! Podívejte se, jaká je Sophie Turner ve skutečnosti žhavá sexbomba!

Sophie se svěřila, že ve Spojených státech má být finální řada slavného seriálu na televizní obrazovky uvedena 14. dubna 2019 v devět hodin večer. Ve Velké Británii následující den ve dvě hodiny ráno. Série bude mít 6 epizod a každá z nich bude mít přes 60 minut. A herečce konečně dovolili nosit paruku!

Sophie Turner
Autor: twitter.com/nypost Sophie Turner

Hodně lidí si herečku spojuje se zpěvákem Joe Jonasem - a dělá správně! Tato kráska randí se zpěvákem od roku 2016, kdy byli spolu poprvé spatřeni ruku v ruce. Spekuluje se, že jejich svatba proběhne letos v létě v Paříži, alespoň to tak tvrdí magazín Us Weekly. Rok 2018 byl pro Joe Jonase významný. Oženil se totiž jeho bratr Nick Jonas s indickou kráskou Priyankou Choprou. Kdy si své ano řekne Joe se Sophií? Necháme se překvapit!

Sophie Turner a Joe Jonas
Autor: twitter.com/JosephJUpdates Sophie Turner a Joe Jonas

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!