SophieTurner a Joe Jonas: Blíží se další svatba!

Koncem loňského roku se oženil jeho mladší bratr Nick Jonas v Indii s Priyankou Choprou a letos v létě je na řadě Joe, který požádal o ruku přítelkyni Sophii Turner. Zpěvák konečně zveřejnil detaily svatby!
Sophie Turner a Joe Jonas
Sophie Turner a Joe Jonas
twitter.com/TheTorontoSun

reklama

„Řekla ANO,“ napsal zpěvák na svém Instagramu v říjnu 2017. A letos má proběhnout svatba. V pořadu The Late Late Show se Joe Jonas začátkem března svěřil, že sňatek proběhne letos. „V letošním roce se vezmeme. Bude to v létě, moc se na naši svatbu těším, bude to zábava,“ řekl zpěvák. Jeho přítelkyně byla tajemnější a na otázku, zda se bude letos vdávat, řekla v rozhovoru pro Harper's BAZAAR UK, že možná.

Sophie Turner a Joe Jonas
Autor: twitter.com/billboard Sophie Turner a Joe Jonas

Léto v roce 2019 oficiálně začíná 21. června a končí 23. září. Můžeme tedy svatbu očekávat v tomto rozmezí, pokud budeme dvojici brát doslovně. Zdroj potvrdil, že svatba proběhne ve Francii. „Snažíme se to udržet co nejvíce v tajnosti. Bude to skromná svatba, určitě nečekejte výzdobu za milióny, jako to bylo u Nicka Jonase a Priyanky Chopry,“ dodal zdroj.

Sophie Turner / Sansa Stark

Sophie Turner si nesměla během natáčení Game Of Thrones mýt vlasy! Svěřila se, kdy má vyjít závěrečná řada!

Jaké bude mít nevěsta svatební šaty? Diskutuje se, že Sophie bude mít na sobě šaty od luxusní značky Louis Vuitton. Herečka je totiž ambasadorkou této značky a přátelí se s módním návrhářem Nicolasem Ghesquièrem, který je uměleckým ředitelem dámských kolekcí.

Louis Vuitton a Unicef
Autor: Instagram/pavlinalvrodeodrive Louis Vuitton a Unicef

„Miluju způsob, jakým Nicolas vidí ženy. Jeho šaty mají charakter, žena se v nich cítí silná a neohrožená, ale zároveň z vás stále vyzařuje ženskost,“ řekla Sophie o řediteli dámských kolekcí. „Je to pro mě čest být ambasadorkou, stejně jako je Alicia Vikander, Catherine Deneuve a Michelle Williams,“ dodala Sophie.

Sophie Turner / Sansa Stark
Autor: twitter.com/ImagineSummer Sophie Turner / Sansa Stark

„Líbí se mi, že si nevybírá modelky, které jsou dnes velmi populární hlavně na Instagramu. Takové ty typické Kardashianky, velké rty a dlouhé nohy. Jeho modelky jsou vždy zajímavé a své. V jeho šatech se cítím vždy jako někdo jiný,“ řekla hvězda ze seriálu Hra o trůny.

reklama

reklama