Soutěž Muž roku 2018 jde do finále! Představujeme vám Jakubu Jurčáka, Romana Pořádka a Jana Buriana

Přesně za měsíc budeme znát vyvoleného, který usedne na pomyslný trůn nejkrásnějšího muže České republiky. Připravili jsme proto pro vás detailnější představení finalistů. Čemu se v soukromém životě věnují a co může být jejich silná stránka? Pojďme se blíže podívat na další trojici finalistů. Už jsme vám představili v našem prvním článku Martina Horáka, Pavla Dytrta a Jakuba Stehlíka. Ve druhém kole jste se mohli seznámit s Jakubem Kochtou, Radkem Adámkem a Cao Thang Tungem. Stále nemáte svého favorita? Nevadí, možná je najdete teď!
Vítěz Muže roku 2017 - Matyáš Hložek
Vítěz Muže roku 2017 - Matyáš Hložek
Muž roku/Facebook

reklama

Jakub Jurčák

Neradi chodíte k doktorovi? Tak po přečtení tohoto článku se to změní! Na Muže roku totiž aspiruje tento vysportovaný fešák, který vystudoval lékařskou fakultu! Bývalý hokejista se zálibou v hudbě a cestování prozradil, že u žen si nejvíce váží věrnosti. Stejně jako většina finalistů i on ví, jak ve fitku pracovat na dokonalé postavě. Posuďte sami!

Finalista muže roku - Jakub Jurčák
Autor: Top Star Finalista muže roku - Jakub Jurčák

Roman Pořádek

Manažer ve znamení lva se zájmem o fotbal, auta a svou partnerku. Ano dámy, tady je bohužel zadáno. Nicméně Roman si i tak může získat sympatie. Míní o sobě, že je empatický a na ženách si váží věrnosti, inteligence, všeobecného přehledu a inteligence. Určitě byste u něj zabodovali se zájmem o sporty. Roman se ve volném čase věnuje například beach volejbalu nebo squashi.

Finalista Muže roku - Roman Pořádek
Autor: Top Star Finalista Muže roku - Roman Pořádek

Jan Burian

Jan se svými 192 centimetry patří mezi dva nejvyšší finalisty. Kdo vyhledává pořádné chlapy, tak možná našel svého favorita! Honza studoval v Praze Vysokou školu ekonomickou a má spoustu koníčků, mezi které patří například deskové hry, sport, cizí jazyky nebo cestování. V soutěži si nejvíce cení nových zkušeností s focením. Mimo jiné si pochvaluje také dobrou partu, která se ve finále sešla.

Finalista Muže roku - Jan Burian
Autor: Top Star Finalista Muže roku - Jan Burian

Padl vám některý do oka? Poslední tři finalisté také stojí za to! Najdete je zde. 

Muž roku 2017 - předávání cen

Soutěž Muž roku 2018 jde do finále! Představujeme vám Daniela Koždoně, Jana Vaníčka a Jiřího Kmoníčka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!