Soutěž Muž roku 2018 jde do finále! Představujeme vám Martina Horáka, Pavla Dytrta a Jakuba Stehlíka

Přesně za měsíc budeme znát vyvoleného, který usedne na pomyslný trůn nejkrásnějšího muže České republiky. Připravili jsme proto pro vás detailnější představení finalistů. Čemu se v soukromém životě věnují a co může být jejich silná stránka? Pojďme se blíže podívat na první tři z celkových dvanácti finalistů.
Muž roku - finálová dvanáctka
Muž roku - finálová dvanáctka
Muž roku/Facebook

reklama

Martin Horák

Strojvedoucí z Děčína je zároveň velký sportovec. Bývalý atlet se po konci sprinterské kariéry rozhodl nabírat svaly a nevede se mu v tom vůbec špatně. Jeho láska k činkám ho dovedla až na podium v kulturistické kategorii m´Men’s Physique. Soutěžící v této kategorii oplývají atletickou a vyrýsovanou postavou. To může být především pro dámské publikum velké plus! Martin na svém instagramovém účtu věnuje většinu příspěvků právě ukázkám svého vymakaného těla.

Finalista Muže roku - Martin Horák
Autor: Top Star Finalista Muže roku - Martin Horák

Pavel Dytrt

Bylo jasné, že se ihned po oznámení finálové dvanáctky bude hodně pozornosti věnovat tomuto sedmadvacetiletému mládenci. Proč? Pavel Dytrt jen syn velmi známých rodičů – herce Pavla Trávníčka a dabérky Heleny Dytrtové. A jablko nepadá daleko od stromu! Jeho první větší zkušenost s herectvím přišla v dětství, když se stal postavou reklamy na kečup. Od začátku se však ozývají hlasy, že k hereckému umu bude muset přidat také svalovou hmotu. Jeho postava je pro něho oproti zmíněnému Martinovi Horákovi naopak spíše slabinou.

Finalista Muže roku - Pavel Dytrt
Autor: Top Strar Finalista Muže roku - Pavel Dytrt

Jakub Stehlík

Sedmadvacetiletý sympaťák z Poděbrad se živí jako procesní inženýr. Mezi jeho zájmy patří kolektivní sporty, cvičení a cestování. Do soutěže ho přivedla touha po zviditelnění. Modelingu se totiž začal věnovat už v šestnácti letech. Právě soutěž Muž roku vidí jako příležitost dostat se do podvědomí v této branži. Jestli uspěje a splní si tím svůj cíl se teprve uvidí. Co myslíte, má šanci?

Finalista Muže roku - Jakub Stehlík
Autor: Top Star Finalista Muže roku - Jakub Stehlík

Nenašli jste v této trojici svého favorita? Nevadí! Zde si projděte medajlonky dalších tří finalistů Cao Thanh Tunga, Radka Adámka a Jakuba Kochty.

Fianlisté při focení

Soutěž Muž roku 2018 jde do finále! Představujeme vám Cao Thanh Tunga, Radka Adámka a Jakuba Kochtu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!