SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na charitativní galavečer s Karlem Gottem a Osmanym Laffitou!

Společnost CENTRAL GROUP pořádá v úterý 24. března unikátní charitativní galavečer, na kterém vystoupí hvězdy jako Karel Gott, Pavel Šporcl nebo Osmany Laffita. A vy můžete být u toho!
Osmany Laffita představí svou novou zimní kolekci.
Osmany Laffita představí svou novou zimní kolekci.
archiv

reklama

Slavnostní galavečer bude v krásné Smetanově síni Obecního domu na náměstí Republiky. Od 19 hodin se budete moct kochat úchvatnými prostory se sklenkou dobrého vína a ve 20.00 začíná hlavní program večera. Ten zahájí svým vystoupením houslista Pavel Šporcl a kapela Gipsy Way, následovat bude módní přehlídka návrháře Osmanyho Laffity, který představí zcela novou kolekci Couture podzim–zima 2015/2016, a vrcholem večera pak bude vystoupení Karla Gotta.

Galavečer se koná ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí a kdo si zakoupí vstupenku, podpoří tak dobrou věc.

ZDE vyhrajte lístky na tuto unikátní akci! Soutěžit můžete do 12. března.

 

Osmany Laffita představí v Obecním domě svou novou zimní kolekci. Foto:

Nadační fond pro zdraví dětí byl založen společností CENTRAL GROUP v roce 2007 ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě. Společnost je hlavním sponzorem fondu a shání i prostředky z veřejných zdrojů. Díky nim se může fond zaměřit na výzkum a vzdělávání v oblasti péče o zdraví matek a jejich dětí. Bohužel prostředky z veřejných zdrojů jsou značně omezené, a proto je finanční pomoc ze soukromých zdrojů pro nadační fond klíčová.

Vystoupí i Pavel Šporcl
Autor: archiv Vystoupí i Pavel Šporcl

 

 

 

 

CENTRAL GROUP pořádá

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!