SOUTĚŽÍME S LUCIÍ: 30 let spolu, 30 let bez sebe, 30 let s vámi!

Skupina Lucie slaví kulaté výročí. A dokonce o ní vznikl dokumentární film, který můžete vidět v návaznosti na čtyři velké koncerty oslavenců. Pokud se na některý z nich chystáte, můžete si obléknout originální mikinu kapely, o kterou soutěžíme.
Ke 30. výročí legendární kapely vznikl dokonce dokument. Pojďte s námi soutěžit o mikiny kapely.
Ke 30. výročí legendární kapely vznikl dokonce dokument. Pojďte s námi soutěžit o mikiny kapely.
archiv a koláž iTopStar.cz

reklama

Jak vznikaly jejich nejznámější hity? Co se dělo v zákulisí? Strhující příběh 30 let kapely Lucie vyprávějí dosud nezveřejněné záběry pořízené samotnými členy kapely a záznamy, o kterých si všichni mysleli, že už ani neexistují. Otevřené zpovědi členů kapely nakreslí portrét čtyř výrazných osobností, které spolu leckdy nedokázaly sedět v jedné místnosti, přesto se potkávají na jednom jevišti.  Film Lucie: Příběh jedný kapely ukáže Lucii ve všech jejích náladách.

Unikátní záběry a výpovědi ve filmu mapují dramatický život – od strmé cesty vzhůru přes krize, skandály, přerušování činnosti, vylučování členů ze skupiny až po společný triumfální návrat na pódia. „Já bych to přirovnal k malířství. Je to jako kdyby všichni malovali do jednoho obrazu,“ říká Robert Kodym. „Ale do tvýho...,“ dodává David Koller. Dokument Davida Síse má premiéru v kinech týden po poslední show 7. 7. 2016.

A pokud chcete vyhrát jednu z deseti mikin kapely Lucie, stejnou, jako má slečna na obrázku, stačí odpovědět na jednoduchou otázku. V jakých čtyřech městech bude Lucie koncertovat ke svým třicátinám? Odpověď zasílejte na topstar@iprima.cz do úterka 21. 6.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!