Soutěžte o uměleckou fotku skupiny Chinaski se všemi podpisy!

Chinaski jedou na úspěšné vlně. Převzali platinovou desku za aktuální album Rockfield, jejich hit Vinaři, který doprovodil úspěšný seriál FTV Prima, zná celá republika. Teď máte šanci získat opravdu originální dárek v naší soutěži. Uměleckou velkoformátovou fotografii skupiny se všemi podpisy.
Chinaski
Chinaski
Tomáš Beran

reklama

Snímek pořídil umělecký fotograf Tomáš Beran, na zdi vám zabere 90 x 60 cm!

Soutěžit můžete ZDE.

Soutěžit můžete od pondělka 19. ledna 16.00 hodin do soboty 31. ledna 23,59 – výhercem se stává 300. správná odpověď v pořadí. Držíme palce, zkuste štěstí.

Podívejte se na klip k písni Vinaři:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Chinaski videoklip Víno k seriálu Vinaři

Necelých pět týdnů stačilo populární kapele Chinaski na to, aby jim skvělé prodeje aktuálního alba Rockfield přinesly platinovou desku. Tu si muzikanti převzali ve vyprodaném Lucerna Music Baru z rukou zástupců jejich nového labelu BrainZone.

Pro kapelu to znamená další úspěch s novou deskou, která se už krátce po vydání stala nejprodávanější nahrávkou v České republice a stále se drží na předních příčkách. Obdobně si vede i albový singl Víno, jenž je dlouhodobě nejhranější písní českých rádií (žebříčky IFPI). Navíc česká rádia začala v těchto dnech nasazovat další skladbu z Rockfieldu s názvem Každý ráno.

Mezi kapelové dobré zprávy přibyla i ta, že se zpěvák Chinaski Michal Malátný stal nedávno podruhé otcem. Se ženou Petrou přivítali na svět druhou dceru, která dostala jméno Frída. „Narození již v pořadí jedenáctého kapelového potomka, Michalovy dcery Frídy, stříbrný Slavík, nejhranější skladba v éteru Víno a teď ještě jako bonus platinová deska za Rockfield! To je opravdu důstojné a pro nás radostné zakončení 20. roku naší společné existence,“ říká kapelník Chinaski a kytarista František Táborský.

Letošní, dvacátý rok byl pro Chinaski zlomový. Na jaře uspořádali největší koncert v historii kapely v O2 aréně, který si nenechalo ujít 16 000 lidí, po dvaceti letech opustili velkou nahrávací společnost a nové CD vydali na relativně nové značce BrainZone. Právě tým BrainZone zprostředkoval kapele nahrávání v Anglii a doporučil jim i britského producenta Grega Havera (Manic Street Preachers, Mel C...). Ten kapelu na natáčení odvezl do klidného prostředí britského studia Rockfield, podle kterého se nahrávka nakonec jmenuje.

„Převzít kapelu z velkého labelu byl velký závazek, ale celý náš tým dal do příprav nahrávání a propagace všechno. Kapela napsala dobré písničky a albu jsme věřili. Úspěch nás těší,“ říká David Tkáč z vydavatelství BrainZone.

Videoklip k písni se natáčel na jižní Moravě

Chinaski vydalu nové album Rockfield. A najdete na něm i písničku ze seriálu Vinaři Víno!

Video VIP zprávy: Skupina Chinaski vydala knihu. Cosi s ní ale zatajili... podívejte se na video

Michal Malátný vypráví o začátcích Chinaski: Dali jsme si do držky!

reklama

reklama