Spice Girls se vrací, ale bez Victorie Beckham

Emma Bunton, Mel C, Mel B a Geri Horner oznamují svůj dlouho očekávaný návrat na šestidenním turné ve Velké Británii. Fanoušci je obviňují, že k jejich návratu došlo kvůli nedostatku peněz... Je tomu skutečně tak?
The Spice Girls
The Spice Girls
Twitter/TimeOutLondon

reklama

Spice Girls je britská dívčí skupina, která byla založena v roce 1994. Ve skupině předváděly svůj talent Victoria Beckham, Emma Bunton, Melanie Brown, Geri Halliwell a Melanie Chisholm. Skupina oznámila svůj návrat v pondělí, 5. listopadu 2018. Fanoušci popové skupiny si budou moci od sobotního rána zakoupit vstupenky na očekávané turné.

Spice Girls
Autor: Twitter/itvnews Spice Girls

Očekávané turné začíná v Manchesteru 1. června na stadionu Etihad, na které se vejde přes 55 000 diváků, a končí 15. června v Londýně. Bohužel, populární skupina 90. let bude hrát bez bývalé Posh Spice Victorie Beckham, která účast na turné velmi radikálně odmítla. Dívky se předtím sešly na světovém turné The Return Of The Spice Girls, které proběhlo v roce 2007 a 2008, a znovu se potkaly, aby ukončily olympijské hry v Londýně v roce 2012.

Spice Girls
Autor: Twitter/TheSun Spice Girls

Ceny vstupenek ještě nebyly ohlášeny, ale v roce 2007 byly lístky inzerovány za účelem dalšího prodeje, a to až do výše 900 liber. Přitom některé legitimní vstupenky byly původně oceněny na 115 liber.

Victoria Beckham

Victoria Beckham nebude součástí comebacku Spice Girls. Důvodem je Elton John!

reklama

reklama