Špillarová už v tom jede taky! Na Primu si nosí krabičky

Ve VIP zprávách na FTV Prima mají zřejmě tajnou soutěž. Kdo zhubne dřív a víc, ten vyhrává. Po Lucii Špakové vyhlásila boj nadbytečným kilogramům Lenka Špillarová.
Lenka Špillarová rozbaluje svůj oběd
Lenka Špillarová rozbaluje svůj oběd
Jiří Janoušek

reklama

Reportérka za poslední devět měsíců přibrala deset kilo! „Sama jsem z toho v šoku. Když mi kamarádky vyprávěly, jak moc v krátké době ztloustly, nechápala jsem, že je to vůbec možné a teď se to stalo i mně,“ říká reportérka VIP zpráv.

Prý za to může stres a změna životního stylu. „Ty tři roky, co jsem ve VIPkách jsem pořád ve spěchu a tím pádem i ve stresu. Přestala jsem pravidelně jíst a taky cvičit,“ postěžovala si. I když se zdá, že je neustále na nohou, protože takřka denně točí reportáž pro večerní zpravodajství, ve skutečnosti většinu dne sedí v redakci nebo ve střižně.

Po několika neúspěšných pokusech zhubnout vlastními silami se teď upnula na „krabičky“. „Nemám čas vařit si a připravovat pět porcí denně. Jsem ráda, že to někdo dělá za mě,“ chválí si Dietu v krabičce. V plánu má shodit 6–10 kg, a to především v dolních partiích, protože se chce vejít do svých tři roky starých džínů.

„Nové kalhoty si už ani nekupuju, aby mě to neotrávilo. A když, tak jedině široký střih,“ přiznala. Poslední „obžerství“ si dopřála reportérka minulý týden na ostrově Kos, kde strávila se svojí kolegyní Andreou Košťálovou dovolenou. Zájezd vyhrály v soutěži VIP Prostřeno!

Ivana Bachoríková


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!