Špindlerův Mlýn - Zimní rejdiště celebrit ovládla hrůza. Šlo tam o život!

Jen shodou šťastných náhod neskončila vážnějším zraněním nebo dokonce smrtí turistická jízda koňským spřežením ve Špindlerově Mlýně. Splašení koně vyklopili v jedné ze zatáček náklad z vozu, řítili se městem a demolovali všechno, co jim stálo v cestě.
Špindlerův Mlýn je vyhledávaným zimním střediskem známých tváří
Špindlerův Mlýn je vyhledávaným zimním střediskem známých tváří
isifa.com

reklama

Konečný součet je šest lehčích zranění: vozka, turisté, záchranář a svědkyně nehody, plus hmotná škoda přesahující tři sta tisíc (nejhůř to odneslo vozidlo Horské služby, které koně doslova potkali v plném trysku před hotelem Westend).

Zvířata vyvázla jen z drobnými oděrkami.

Většinoví majitelé ski-areálu se sice brání zprávám, které Špindlerův Mlýn označují za český Aspen... Že však jde o zimní středisko českého showbyznysu je zřejmé, celebrit sem jezdí opravdu hodně. Vyjížďku v kočáru si teď nějakou dobu možná řada z nich rozmyslí. Taková modelka Eliška Bučková, která se tady sice objevuje, ale nelyžuje, protože sníh nesnáší (zatímco její přítel Jakub Malina řádí na sjezdovkách) si bude určitě radši číst na pokoji nebo zajde ke kadeřníkovi.

Mohlo by vás zajímat:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Špindl
Holky v tom maj jasno. Když do Špindlu, tak v luxusním oblečku

Kde najdete ve Špindlu nejvíc krásek? Na svahu to není

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Jedete na lyžovačku? Tak pozor! Na svahu se občas dějí divné věci

Opalovačka?:-)

Kokos na sněhu! Zpěvák Seal se vydal na hory! (FOTOGALERIE)

reklama

reklama