Sprosťačce Miley Cyrus odpadají kšefty

A je to tady. Zpěvačka Miley Cyrus (jak jsme informovali) přehnala vulgarismy při vystoupení na MTV Video Music Awards a teď kvůli tomu přichází o peníze.
Sprosťačce Miley Cyrus odpadají kšefty
Sprosťačce Miley Cyrus odpadají kšefty
sony music

reklama

Unikne jí tak i prestižní fotografování pro titulní stranu magazínu Vogue, které je snem každé slavné ženy.

Po vulgárním vystoupení, které předvedla zpěvačka Miley Cyrus na předávání lukrativních cen, přichází vlna nevole. Mnohé kolegy z branže si tato půvabná zpěvačka rozhněvala a nepatří sem jen hudebníci, ale i módní znalci. Šéfredaktorka magazínu Vogue Anna Wintour se rozhodla, že shodí ze stolu plánovanou obálku právě s Miley. Prosincové vydání se tedy nedočká obálky s touto mladou zpěvačkou a herečkou. Cyrus si bude muset uvědomit, jak se poslední dobou chová a jaké by to mohlo mít ještě následky.

Miley Cyrus se proslavila především díky účinkování v Disney Channel sériích Hannah Montana. Po tomto filmovém úspěchu vydává v roce 2006 soundtrack, v němž nazpívala 8 písní. Její sólová hudební kariéra započala vydáním debutového alba Meet Miley Cyrus (2007), které obsahovalo její první top ten singl See You Again. V roce 2008 byla v časopise Time zařazena mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě. Časopis Forbes jí udělil 35. místo v žebříčku „Celebrity 100“ s výdělkem 25 miliónů dolarů v roce 2008.

-juf-

Myslete si všichni, co chcete

Zpěvačka Miley Cyrus: Z andílka nevyzpytatelná dračice. Co se jí stalo?

Miley Cyrus se dokáže skvěle zviditelnit

Miley Cyrus šokovala: V ranní show vystoupila polonahá

Miley Cyrus se oblékla jako chytrá horákyně

Oblečená neoblečená Miley Cyrus

Miley je ikonou americké mládeže

Miley Cyrus se pěkně odvázala!

Miley Cyrus se pochlubila svým psím miláčkem

S tímhle miláčkem Miley Cyrus stoluje!

reklama

reklama