Srdce každé dámy zaplesá! Brad Pitt a Leonardo DiCaprio spolu v jednom filmu

Leonardo a Brad
Leonardo a Brad
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Herec Brad Pitt byl spatřen, jak si natírá rty balzámem. Ale nebojte se dámy, je to v rámci natáčení. Momentálně totiž točí svůj další film. V něm ho spatříme po boku dalšího krasavce Leonarda DiCapria. To je kombinace, co? Tihle dva hollywoodští fešáci spolu pracují na filmu režiséra Quentina Tarantina. Film se jmenuje “Once Upon a Time in Hollywood“ a v kinech bude k vidění příští rok v srpnu. Vedle slavných herců se ve filmu objeví i Margot Robbie jako Sharon Tate.

Jak už sám název napovídá, půjde o návrat do minulosti. Všimnout si toho lze i podle účesů herců. Oba si nechali narůst o trochu delší vlasy, než jsme u nich zvyklí a i styl oblékaní nás vrátí do 60. let, kam je děj posazen. DiCaprio  hraje westernovou legendu Rickiho Daltona a Pitt jeho doubléra Cliffa Bootha. Samozřejmě nebudou chybět hororové vraždy, které jsou u Tarantinových filmů klasikou. Tentokrát půjde o vraždy spojené se slavným zabijákem Charlesem Mansonem. Jinak by měl film být plný vtipu.

Pojďme si o filmu říci pár zajímavostí.

Ve snímku měl ztvárnit důležitou roli Burt Reynolds, avšak naneštěstí zemřel pár týdnů před začátkem natáčení svých scén. Reynolds si měl zahrát George Spahna, majitele farmy, na které se ukrýval Charles Manson se svým kultem. Reynoldsova neteř se nechala slyšet, že se její strýc velmi těšil na natáčení s legednou Quentinem Tarantinem. 

Pro oba slavné herce jde o druhou spolupráci s Tarantinem. A DiCaprio řekl, že tohle je zatím nejlepší scénář, který kdy Quentin napsal.

Premiéra v USA byla stanovena na 9. srpna 2019, přesně na 50. výročí smrti Sharon Tate. Manželka Romana Polanského, která byla zavražděna Mansonem.

O roli Sharon Tate se ucházela i Jennifer Lawrence. Sestra Sharon Debra, ale upřednostnila Margot Robbie, která je dle ní bližší fyzické kráse její sestry: „Já nevím, možná by Jennifer byla dobrá volba, kdyby Quentin hrál rozhlasovou hru.“

Jedná se o první Tarantinův film, který je založen na skutečných událostech.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sharon Tate on set of her last film, '12+1' (The Thirteen Chairs) in 1969.

Příspěvek sdílený Sharon Tate (@adoringsharon),

Reklama
Reklama