SRDCERVOUCÍ: Umírající dívka se setkala s Edem Sheeranem, bylo to jedno z jejích posledních přání

Možná jste o téhle Britce už slyšeli. Dvaadvacetileté Channan Petrides zbývají jen měsíce života, ale rozhodla se je naplno využít. Nechala se vyškrtnout z čekací listiny na nové plíce a sestavila si seznam věcí, které chce udělat, než její tělo zákeřné cystické fibróze podlehne.
S Sheeranem si dívka udělala i pár selfieček
S Sheeranem si dívka udělala i pár selfieček
instagram

reklama

Setkat se se zpěvákem Edem Sheeranem bylo její velké přání, které se vyplnilo. „Je tak milý a lidský, má skvělý smysl pro humor a snadno se s ním povídalo,“ rozplývá se dívka, která si kromě setkání se zpěvákem přála i krmit lva, letět helikoptérou nebo navštívit studia, kde se točil Harry Potter.

„Dneska se setkám s Edem Sheeranem, můj život je naplněn,“ napsala dívka na svůj Facebook. Channan se nachází ve finálním stadiu cystické fibrózy, což je dědičná choroba likvidující plíce. Kašle krev a od loňského listopadu bere kvůli bolestem morfium.

Tato dívka s cystickou fibrózou se odmítá nechat operovat

NESKUTEČNÝ PŘÍBĚH: Krásná mladá dívka se nechala vyřadit ze seznamu čekajících na transplantaci orgánů. Místo toho si chce poslední dny naplno užít!

Vzdala se možnosti získat nové plíce a srdce. „Mohla bych strávit svoje poslední měsíce zavřená uvnitř a čekat na telefon, který by vůbec nemusel přijít,“ vysvětluje dívka, proč nechce zůstat v nemocnici a čekat na vhodné orgány. Místo toho se rozhodla svůj příběh předat veřejnosti, aby zvýšila povědomí o nemoci, na niž neexistuje žádný lék.

reklama

reklama