„Starouš“ Mel Gibson (59) sbalil mladou roštěnku: Rosalindu (24) vzal do džungle a to, co milence ukázal, ji dostalo do kolen!

Hollywodská megastar z největších se nám zase zamilovala, i když to zatím tají. Potom, co se v roce 2011 Mel po jedenatřiceti letech rozvedl s Robyn Moore, je tenhle starý kocour stále mlsnější a užívá si se stále mladšími ženami. Aktuálně se do jeho sítí chytila o 35 let mladší Rosalind Ross.
Mel Gibson si nabrnknul o 35 let mladší fešandu!
Mel Gibson si nabrnknul o 35 let mladší fešandu!

reklama

Samozřejmě, že se Mel Gibson nespokojí jen tak s nějakou obyčejnou holkou od vedle, a tak si vyhlédl bývalou světovou šampionku v krasojízdě na koních. Dnes se ovšem Rosey – jak jí všichni říkají – živí jako spisovatelka a scenáristka. A právě při společné tvorbě scénáře pro Melovu produkční společnost Icon se tihle dva seznámili. Šíleně zamilovaný Max, pardon – Mel, se hned rozhodl vzít mladou kočku na dovolenou snů do Kostariky.

Hádejte, se kterou slavnou herečkou se Ben Affleck spustil?

Prasklo to! S touhle slavnou nahotinkou si Ben Affleck užíval za zády manželky! Jak vypadá svlečená v posteli?

Po rozvodu je však Gibson opatrný a o novém vztahu se nechce nijak šířit. “Mel neměl vždycky se ženami nejlepší zkušenosti, a tak nestojí o velkou publicitu nového románku,“ prozradil zdroj magazínu Star s tím, že se herec a režisér do ničeho vrhat po hlavě nehodlá.

Rosey je mladá scénáristka a Melovi doslova učarovala.
Rosey je mladá scénáristka a Melovi doslova učarovala.

Jenže skutečnost vypadá jinak! Desetidenní romantický výlet do tropického pralesa Střední Ameriky prý Rosey úplně dostal, zvlášť když zjistila, šokující skutečnost! „Užívali si pěkně v skrytu v Playa Barrigona poblíž panamských hranic, kde Melovi patří 500 akrů tropické svatyně uprostřed džungle. Je jasné, že si ti dva padli do oka a jsou šťastní,“ tvrdí informátor.

Jennifer a Justin jsou už manželé.

Jennifer Aniston se tajně vdala: Snoubenec a teď už manžel se tak vyhnul fiasku!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!