Šťastná maminka Natalie Portman s dcerou na procházce

Zatímco se mnohé hvězdy chystaly na oslavy Halloweenu a precizně vybíraly své kostýmy, kráska Natalie Portman upřednostnila svátek vynechat a raději si užívala procházky se svou osmiměsíční dcerkou Amalií v Los Angeles.
Natalie Portman
Natalie Portman
instagram/@spletnik_ru

reklama

Šestatřicetiletá hollywoodská hvězda byla v posledních dnech jednou z mála, která se nedostala před objektivy paparazziů v děsivých kostýmech, nýbrž v každodenním outfitu – džínách, tričku a pohodlných žabkách. V náručí Natalie chovala svou křehkou dcerku Amalii ve stylové modré kombinéze. Matka s dcerou se pyšně prošly po ulici a po chvilce nasedly do  poblíž zaparkovaného auta a odjely v neznámém směru. 

Natalie Portman se svou dcerkou
Autor: instagram/@spletnik_ru Natalie Portman se svou dcerkou

Natalie Portman a její manžel, devětatřicetiletý choreograf Benjamin Millepied, tvoří pár již 7 let. O jejich rodinném životě ví veřejnost velmi málo, pár totiž nemá v oblibě dělit se o své soukromí s novináři i fanoušky. První dítě se hvězdné dvojici narodilo před pěti lety. Natalie porodila chlapečka Alepha. Začátkem března letošního roku se manželům narodilo dítě druhé, dcera Amalia.

Natalie s choťem
Autor: instagram/@publicfr Natalie s choťem

Připomeňme, že pro tentokrát to bylo poprvé, co se herečka před paparazzi neskrývala a naopak se do objektivů fotografů doširoka usmívala. Amalia byla také před fotografy naprosto klidná. Že by nám vyrostla nová a možná ještě krásnější Natalie Portman?

reklama

reklama