Stefano Gabbana o Seleně Gomez: Je zrůdná!

Není to poprvé, co je veřejnost vyjádřením italského módního návrháře Stefana Gabbany pohoršena. Pro tentokrát se skandál rozhořel kvůli ostré kritice zpěvačky Seleny Gomez. Pětapadesátiletý zakladatel módního domu Dolce & Gabbana si asi neuvědomuje, nakolik má dívka rozrostlou fanouškovskou základnu. A že se jí veřejnost okamžitě zastala!
Stefano Gabbana
Stefano Gabbana
instagram/@spletnik.ru

reklama

Gabbana totiž okomentoval jednu ze Seleniných fotografií, která byla zveřejněna na instagramovém módním účtu The Catwalk Italia. Post obsahoval hned několik zpěvaččiných snímků v červených šatech a sledující měli zvolit ty nejlepší. Stefano se ale rozhodl vyjádřit svůj názor a pod set fotek napsal: ‚‚Ona je tak zrůdná.‘‘

Zpěvaččini fanoušci, kterých má Selena na svém Instagramu přes 138 milionů, se okamžitě nechali slyšet a Gomez za každou cenu bránili. ‚‚Nezajímá nás vaše trapná značka.‘‘ ‚‚Podívejte se do zrcadla, jste zrůda uvnitř i zvenku.‘‘ ‚‚Styďte se za svá slova na internetu.‘‘ Podobné komentáře neznaly mezí. 

Fanoušci atraktivní brunetku s nevinným obličejem zkrátka milují. Důkazem toho je vysoké číslo zhlédnutí Selenina nového klipu Back to You. Veřejnost i média začala okamžitě spekulovat, že jde v písni o bolestný rozchod s Justinem Bieberem. Píseň i její vizuální ztvárnění nese nádech nostalgie a Gomez tak fanoušky přesvědčila, že o její bývalou lásku v písni skutečně jde. 

reklama

reklama