Štěpánka Duchková: Další dítě nechci. Dvojčata stačí!

Moderátorka Štěpánka Duchková (40) má s přítelem Janem Hruškou dvojčata Adama a Honzu (4), ale další dítě už rozhodně neplánují.
Štěpánka Duchková ulovila na bleším trhu hračku opice
Štěpánka Duchková ulovila na bleším trhu hračku opice
Jiří Janoušek

reklama

Kluci by chtěli ještě jednoho sourozence, ale chtít můžou, že? S přítelem jsme se dohodli, že nám stačí dvě děti,“ říká Duchková. Od porodu strávila moderátorka s partnerem jen jednu noc o samotě, a to když museli přespat v Mnichově.

„Chtěli bychom si někdy vyjet sami dva, ale nemá nám kdo pohlídat dvojčata. Vždycky jsme spolu jezdili do Portugalska na golf. Doufám, že až kluci povyrostou, zase si s partnerem soukromě vyjedeme,“ dodává moderátorka.

V létě se Štěpánka Duchková chystá s celou rodinou do Španělska, kde vlastní letní sídlo na pobřeží Costa Blanca, a poté i do Beskyd. „Pro děti je to tam ideální. Tentokrát s námi pojede i partnerova dcera Julie z prvního manželství,“ prozrazuje moderátorka a dodává, že jsou jejich dvojčata do dvanáctileté Julinky totálně zamilovaná.

„Úplně ji zbožňují. Když jdu s kluky po ulici a ona s námi zrovna není, dvojčata neustále komentují okolní holčičky. Pořád volají: ,Mami, koukej, ta holka vypadá jako Jůlinka, má stejný culík´,“ dodává známá moderátorka.

 -dad-


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!