Štěpánka Duchková přiznala po letech: Týrala jsem mladší sestru!

Moderátorka Štěpánka Duchková (41) na první pohled srší energií, což by jí mohl kdekdo závidět. Jak ovšem přiznává, její ratolesti jí dávají pořádně zabrat. Že by se dva caparti mstili vlastní mamině za svoji tetu Evu?
Štěpánka Duchková a její dvojčata
Štěpánka Duchková a její dvojčata
Jiří Janoušek

reklama

Když nemá Štěpánka Duchková hlídání, nezbývá jí nic jiného, než vzít svoje dvojčata – Adama a Honzíka (5) do práce, nebo dokonce do společnosti. „Někdy je to s nimi pořádný šrumec. Dokážou si mezi lidmi získat pozornost za každou cenu. A to je ještě slabý odvar toho, co dělají doma,“ zoufá si Duchková. „Před časem doma zničili malbu na stěnách, nedávno při hraní doslova zlikvidovali koberec.“ Sama ovšem jako malá nebyla žádný svatoušek. „Pravda, se mnou si rodiče taky občas užili. Jednou jsem mladší sestru zamotala do koberce, točila jsem s ní ze strany na stranu, věšela jí hlavou dolů a zkoušela, co vydrží,“ vzpomněla si na svoje divoké dětství Štěpánka. Adam s Honzíkem jí tedy často připomínají ji samotnou.

Sestra Eva Štěpánčino „týrání“ přežila bez úhony, dokonce se před deseti lety předvedla téměř nahá ve filmu Venušina delta a žádné šrámy na jejím těle nebyly znát. Také Štěpánka prý nápor svých dvojčat zatím zvládá bez úhony, ale přiznává, že občas je to pořádná zabíračka.

-fš-

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Moderátorka Štěpánka Duchková se octla pod palbou - její dvojčata totiž dostala k Vánocům pistolky!

Štěpánka Duchková trhla rekord: Měla patery Vánoce!

Eliška Bučková, Štěpánka Duchková a její dvojčata Honzík a Adam

Zoufalá Štěpánka Duchková: šel po ní zločinecký gang!

Štěpánka Duchková s celou rodinou

Tajemství prozrazeno: Víme, proč moderátorka Duchková hlídá ručníky!

Štěpánka Duchková (vpravo) se stylistkou Klárou Klempířovu

Duchková obětí módy: Musí zhubnout do velikosti 34!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!