Štíhlice Christina Aguilera: Hodí se pro vás její recept na zhubnutí?

Ještě nedávno Christina Aguilera (32) čelila ostré kritice za svou buclatou postavu. Nedávno však vyrazila dech všem zlým jazykům. Z extrémní boubelatosti šla do extrémní štíhlosti. Jak to udělala? A můžete si pořídit taky takové křivky?
Opět sexy Christina Aguilera
Opět sexy Christina Aguilera
facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Christina Aguilera sice svou kariéru rozběhla jako štíhlá blondýnka se zlatem v hrdle, s přibývajícími roky a úspěchy se z ní stala ovšem baculka. Své oblé křivky se vždy snažila vehementně obhajovat, nakonec mediální útoky přestala zvládat. Zatoužila po štíhlém těle a začala opět vehementně hubnout.

Ke své nynější křehké a neuvěřitelně štíhlé postavě, kterou neměla ani na začátku své kariéry, se nedopracovala zadarmo. Několik měsíců pravidelně cvičí a dodržuje velmi přísný stravovací režim zvaný „krabičková dieta.“

Její energetický denní příjem podle jejích slov nepřesahuje 1600 kalorií a zároveň poctivě cvičí pod dohledem osobní trenérky Tee Sorge a navštěvuje lekce jógy. Zejména nízký počet kalorií je pro organismus nebezpečný a s rozumným hubnutím nemá nic společného.

-juf-

Video VIP zprávy: Christina Aquilera a Britney Spears jsou připravené na velký comeback!

Christina a Britney: Rebelky vstávají ze dna

Zpěvačka Christina Aguilera patří podle časopisu Time mezi čtyřicítku nejvlivnějších žen

Aguilera: Konečně je zase kočka a oceněná!


Reklama
Reklama