Štíhlice Christina Aguilera: Hodí se pro vás její recept na zhubnutí?

Ještě nedávno Christina Aguilera (32) čelila ostré kritice za svou buclatou postavu. Nedávno však vyrazila dech všem zlým jazykům. Z extrémní boubelatosti šla do extrémní štíhlosti. Jak to udělala? A můžete si pořídit taky takové křivky?
Opět sexy Christina Aguilera
Opět sexy Christina Aguilera
facebook

reklama

Christina Aguilera sice svou kariéru rozběhla jako štíhlá blondýnka se zlatem v hrdle, s přibývajícími roky a úspěchy se z ní stala ovšem baculka. Své oblé křivky se vždy snažila vehementně obhajovat, nakonec mediální útoky přestala zvládat. Zatoužila po štíhlém těle a začala opět vehementně hubnout.

Ke své nynější křehké a neuvěřitelně štíhlé postavě, kterou neměla ani na začátku své kariéry, se nedopracovala zadarmo. Několik měsíců pravidelně cvičí a dodržuje velmi přísný stravovací režim zvaný „krabičková dieta.“

Její energetický denní příjem podle jejích slov nepřesahuje 1600 kalorií a zároveň poctivě cvičí pod dohledem osobní trenérky Tee Sorge a navštěvuje lekce jógy. Zejména nízký počet kalorií je pro organismus nebezpečný a s rozumným hubnutím nemá nic společného.

-juf-

Video VIP zprávy: Christina Aquilera a Britney Spears jsou připravené na velký comeback!

Christina a Britney: Rebelky vstávají ze dna

Zpěvačka Christina Aguilera patří podle časopisu Time mezi čtyřicítku nejvlivnějších žen

Aguilera: Konečně je zase kočka a oceněná!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!