Striptérka Regina ve Vile: Vladka obrací na vesmírnou víru

Toho se Regina Holásková zřejmě nenadála, že po osmi letech bude její spolubydlící z první řady VyVolených Vladko celkem klidně a vstřícně naslouchat jejím "vesmírným" teoriím. On ale vydrží jen některé!
Regina ve Vile - Obrázek 10
Regina ve Vile - Obrázek 10

reklama

Něco je i na Vladka trochu moc a tak například odešel, když viděl Regininy "matlaniny" (jak je sám nazval) – "Musel bych se s tebou pohádat, a to jsem nechtěl, protože mi to za to nestojí," přiznal.

Regina na to (světe div se!) zareagovala vstřícně: "Nemusel jsi u toho být, když jsem ty fleky nechala na ostatní působit. Docela jsem tvůj přístup ocenila."

Regina Holásková se během uplynulých osmi let ponořila docela hluboko do studování "vesmíru". "O svém úkolu přemýšlím, i když jsem ve vesmíru prd," shrnula to věcně na procházce s Vladkem kolem bazénku.

Vladko je také jediný, kdo jí je ochoten alespoň místy naslouchat. Například Jafar vůbec netuší, která bije, když Regina začne promlouvat například o terii superstrun a o tom, čím se inspiruje. Jen všechny vyděsila připomínkou, že velcí myslitelé i fyzici byli většinou vegani – teď ostatní VyVolení jen doufají, že to štáb neinspiruje k druhému dílu veganské očisty, kterou celý minulý týden fakt špatně snášeli.

Vladko se dokonce nechal k debatě o vlastním údělu ve vesmíru inspirovat. "Také jsem o tom přemýšlel, ne že ne," zareagoval. "Doma" ale moc pochopení nemá. "Přítel je o hodně starší, je mu osmapadesát a řeší spíš politiku," povzdechl si.

Regina se oproti první řadě chová ve Vile méně provokativně, přestože i tak má sebevědomí na rozdávání a působí, jako by pobrala všechnu moudrost světa. "Kdo ukáže, že je slabý, ten opravdu slabý bude," razí heslo a doufá, že jednou ji venku čeká život podle jejích představ. Ráda by cestovala s dcerou (kterou tedy zatím ani nemá trvale ve své péči po všech peripetiích osudu) a doufá, že skončí "nadvláda mužů".

VSTUPTE DO VILY a mrkněte se, co se tam děje.

Sledujte Zúčtování dnes na Primě od 20:15.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bodypainting

Mohlo by vás zajímat:

Jafar zvířátko - Obrázek 5

Video: Jafar jako domácí mazlíček!

Eva a Honza - Obrázek 2

Honza intrikuje, Eva je hotová z Reginy!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!