Supermodelka Irina Shayk odtajnila srdceryvný příběh o svém unikátním tetování

Supermodelka, která tvořila pár s fotbalistou Cristianem Ronaldem nebo hercem Bradleym Cooperem, promluvila o emocionálním příběhu své ruské babičky. Byla pro ni tou nejsilnější ženou v životě, inspirovala ji a dodala sílu v nelehkých situacích. Tetováním si babičku připomíná každý den a ví, že je stále s ní.
Irina prozradila příběh skrytý za jejím tetováním
Irina prozradila příběh skrytý za jejím tetováním
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Irina si nechala na kotník vytetovat jméno své babičky GALINA. Starala se o Irinu, když byla ještě dítě a vyrůstala v ruském Jemanželinsku. Její babička navíc byla během druhé světové války mladou špiónkou. I proto si ji Irina tak váží: „Babička byla ve svých devatenácti letech v druhé světové válce, a to, že přežila, byla ta vůbec nejšťastnější věc, co nás mohla potkat.“ 

Vyrůstala v rodině, kde ji vychovávaly pouze ženy. Její dvě babičky, matka a sestra. Nikdy jí do života nevkročil muž, který by se o ni staral. Tvrdí, že tato výchova ji naučila, jak moc dokáží být ženy silné. Pracují, vaří, uklízejí a zvládají k tomu veškerou těžkou práci. Je to pro ni inspirací a motivací k tomu, jak být silná. „Bylo pro mě bylo inspirující vyrůstat v ženské rodině, naučila jsem se toho tolik a dalo mi to spoustu sil do života,“ řekla Irina. 

Nejen že ji inspirovala k tetování, navíc podle dalšího jména babičky - Lea pojmenovala i svou dceru, kterou má s Bradleym Cooperem. Jmenuje se Lea de Seine, což je kombinace jména babičky a řeky Seiny v Paříži. 

Tetování na kotníku Iriny Shayk
Tetování na kotníku Iriny Shayk

Kdo je IRINA SHAYK? 

Google o ní toho moc neprozradí, své dětství utajuje a na svůj instagramový profil toho ze svého soukromí moc nedá. Narodila se v roce 1986 a je z ruského Yemanzhelinska, jmenuje se Irina Valerjevna Šajchlislamova. Má dvouletou dceru, o které na sociálních sítích člověk nezjistí vůbec nic. Její otec byl Tatar, který byl tmavé pleti a matka Ruska, po které sdělila světlé modré oči. 

Románek s Bradleym

Jedna z nejkrásnějších žen planety tvořila pár s fotbalistou Cristianem Ronaldem několik let. Po rozchodu se začala v roce 2015 scházet s Bradleym Cooperem a v roce 2016 z toho byl oficiální vztah. Po roce a půl modelka otěhotněla. Narodila se jim dcera. nikdy ale nebyli svoji. Vztah jim začal kolísat v momentě, kdy vyšel film A Star Is Born, kde Bradley hraje hlavní roli s Lady Gaga. Poté se jejich vztah rozpadl. Irina jako vždy zachovala dekórum a neprozradila nic o vývoji jejich vztahu, dodala, že se nikdy o osobním životě nebavila a ani teď tomu nebude jinak. Na jedné tiskové konferenci pak na otázku ohledně rozchodu odpověděla přikrčenými rameny a tím, že jsou jenom lidi a že na manželství věří a do budoucna v něj doufá. 

Pomoc ruským dětem

Supermodelka je oficiální ruskou ambasadorkou charity Pomogi (v ruštině znamená „Pomoc“), která poskytuje pomoc nemocným dětem. Ona i její setra pomohly přestavět pokoje v nemocnici v její rodné vesnici. „Děti neměly žádné postele a vybavení, byly to pokoje jak z hororového filmu.“ Pro ni je hodně důležité pomáhat, stejně jako pomáhala její babička: „Každý může pomoci, buď drobnostmi, jako je třídění plastů nebo finanční podporou projektu, čímkoli. Je to o výměně, člověk něco dá a ono se mu to pak vrátí. Stejně jako babička, pomáhala, i kdyby jí to mělo vzít život,“ dodala.

 

Aneta Šimečková

Reklama
Reklama