Support Lesbiens představují další koncertní video, které vzniklo v rámci jejich křtu

Kapela Support Lesbiens potěší opět své fanoušky. Po klipu k písni Hazardér vydává živou verzi skladby New Generation, kde opět excelují backvokalisté Lenka Novotná, Juraj Holoda a Marlene Wilfing.
Support Lesbiens
Support Lesbiens
Tisková zpráva

reklama

„My jsme nová generace, přišli jsme vám ukázat, že jsme nejlepší, všechno zvládneme a nikoho nepotřebujeme! Nepřipomíná vám to něco? Takhle jsme mluvili jako teenageři i my a historie se bude opakovat. Naše sladké rebelské mládí," přibližuje singl zpěvák skupiny Dušan Marko, který je autorem textu.

Koncertní klip New Generation je hudebním předkrmem k chystanému singlu Here I Am, ke kterému se chystá kapela během letních měsíců natočit klasický videoklip. „Domluvili jsme se s režisérem Honzou Vančurou, že si v létě uděláme radost, vybereme pár pěkných lokací a připravíme klip k singlu Here I Am, který bychom chtěli zveřejnit koncem srpna,“ říká kytarista Hynek Toman. 

Obě zmiňované písničky najdete na aktuální desce Glow, kterou Supporti momentálně aktivně přehrávají v rámci začínající letní sezóny na festivalových pódiích po celé České republice. Předchozí čtyři singly ze zmíněné nahrávky (Movin' On, Brighter Day, Ocean a Little By Little) se v rádiovém éteru těšily velké popularitě a v oficiálním žebříčku nejhranějších domácích skladeb atakoval každý z nich ty nejvyšší příčky.

Kapela zároveň pomalu odkrývá i plány na příští rok, které představují nové písničky, koncertní šnůra, nabité léto i koncerty v zahraničí.

reklama

reklama