Svatba Brada Pitta a Angeliny Jolie byl propadák!

Když se Brad Pitt s Angelinou Jolie objevili na titulce časopisu ve svatebním, byl to trhák. Ale ne moc velký...
Pár jen zářil štěstím
Pár jen zářil štěstím
Mirror and Mr.and Mrs. Smith

reklama

Časopis People, který snímky zveřejnil jako první, si sice mohl připsat trifumf v tom, že je získal jako jediný (a za pořádně tučnou sumu, kterou pak novomanželé věnovali na charitu), ale to je tak asi všechno.

Na stáncích se o časopis nikdo nerval, prodeje čísla s Angelinou ve svatebním zvýšily prodej proti celoročnímu průměru jen o necelých 30 %. Lidí, kteří si chtěli prohlédnout svatební fotografie páru a koupit si kvůli tomu časopis, se našlo na celém světě jen milion.

Časopis People se o náklady na snímky rozdělil s titulem Hallo!, který snímky novomanželů posléze také uveřejnil.

Ukázalo se prostě, že svatba páru, který je spolu už téměř deset let, lidi moc nezajímá. Většina si totiž už stejně myslela, že jsou Brad s Angelinou už dávno manželé.

Když se ale před lety objevily na titulce fotografie jejich dvojčat Viviene a Knoxe, byl to obrovský trhák. Tehdy se prodalo 2,7 milionu výtisků.

Ať je to jak chce, Britové jsou patrioti

Nakonec se ukázalo, že Britové jsou patrioti a dávají přednost pravé aristokracii před tou americkou z dovozu. A tak se dalším prodejním trhákem stalo číslo s fotografiemi z oslavy 30. narozenin prince Harryho.

Brangelina v datech:

Film Pan a Paní Smithovi byl pro pár klíčový, právě při jeho natáčení v roce 2005 se totiž Brad s Angelinou seznámili. V té době se celý svět domníval, že Brad Pitt je šťastně ženatý s Jennifer Aniston. S herečkou, která údajně dodnes stále velice těžce nese to, že ji Brad Pitt opustil pro Angelinu.  

Pár dnes společně vychovává šest dětí (mimo jiné i syna Maddoxe, kterého Angelina adoptovala ještě se svým bývalým manželem Billy Bob Thorntonem). Angelina prý se sňatkem otálela, ale Brad Pitt na svatbě trval.

V roce 2010 se mluvilo o partnerské krizi. Angelina měla údajně anorexii a Pitt v jednom z rozhovorů pro americká média zmínil, že bude vždy milovat Jennifer, která v té době byla singl.

Krizi ale zažehnali, pár adoptoval další děti na usmířenou a nedávno ještě vztah zpečetil sňatkem. Novomanželé prý opět zvažují adopci dalšího potomka.

-iv-

Video VIP zprávy: Ajaj! Tak dlouho se na svatbu připravovali, a teď neplatí?

Hurá, Pitt je pořád svobodný!?

Princ Harry má pověst proutníka

Stará láska nerezaví? Princ Harry se objevil se svou ex

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Brad Pitt a Angelina Jolie konečně svoji

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Dospělí jsou občas horší než děti

Jane Pesch

Tahle babička utratila přes půl mega za plastiky, aby se zalíbila mladým zajíčkům

Paris Hilton

Paris a Nicky Hilton truchlí. Jejich bratr je v nemocnici na jednotce intenzivní péče

reklama

reklama