Světový den štěňat: Miley Cyrus zveřejnila nahou fotku se svým psem!

Na 23. březen spadá světový den štěňat a Miley Cyrus toho využila opět ve svůj prospěch. Zveřejnila nahou fotografii, na které je se svým psím kamarádem. Zná zpěvačka podstatu tohoto svátku?
Miley Cyrus
Miley Cyrus
twitter.com/MileyCyrus

reklama

Tento svátek založila Američanka Colleen Page, která je zakladatelkou hned několik takových svátků. Tento svátek má za cíl zlepšit život psích mláďat a také upozornit na fakt, že ne všechna štěňátka si najdou milující rodinu.

Miley Cyrus
Autor: twitter.com/MileyCyrus Miley Cyrus

Šestadvacetiletá popová zpěvačka zveřejnila v sobotu fotografii, jak se opaluje nahá na lehátku na poušti po boku svého pitbula, který se jmenuje Mary Jane. Proč zpěvačka zvolila toto jméno si může každý domyslet.

Miley Cyrus

„Na pohlaví nezáleží, láska je láska,“ tvrdí Miley Cyrus

„Krásný svátek všem štěňátkům, vy špindíry,“ napsala Miley na svůj Instagram. Zpěvačka se za svou nahotu rozhodně nestydí. V roce 2013 jsme takových snímků mohli vidět hned několik. Dokonce i v hudebním videoklipu Wrecking Ball, kde vystupovala v průhledném bílém tílku.

Miley Cyrus
Autor: twitter.com/CyrusOnChart Miley Cyrus

Fanoušci si mysleli, že tato éra je už pryč. Miley se nedávno usadila a vzala si sexy fešáka Liama Hemswortha. Objevily se i spekulace, že stará Miley je už pryč a dvojice čeká dítě. Na to si ale budou muset fanoušci ještě nějakou dobu počkat, zpěvačka těhotenství několikrát vyvrátila.

Miley Cyrus
Autor: https://twitter.com/natbadbutt Miley Cyrus

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!